Hľadám fotografa na 17.06.2017 v Šamoríne a Bratislave

Profilova fotka
Hladam fotografa na 17.06.2017 Bratislava -fotenie doma, obrad aj svadba bude v Samorine. Porposim cenove ponuky do IP a aj linky na stranku -pracu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby - foto. :-) Pracujeme po celom Slovensku. V prípade, že máte nejaké otázky rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.
Odpovedať
netusim ci ma fotograf volny termin, ale ja som mala Marcela Gejdosa a odporucam ho vsetkymi desiatimi..kuk na moj svadobny album..ak ma volny termin urcite neolutujes …tu ma profil: https://www.mojasvadba.sk/catalog/ven...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku práce. V prípade záujmu o viac info alebo fotiek nás neváhajte kontaktovať. Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
@spanielka2 tomu som pisala lebo naozaj nadherne foti. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mvphotography poprosim vas aj ceny. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@rencacaaa pošlite mi prosím vás váš email do ip a obratom Vám zašlem cenník. Dakujem Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
@mvphotography R.parnicanova@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci, termin mam volny. v profile viac foto. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@miqocash poprosim aj cennik, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@rencacaaa Dobrý deň, termín ešte voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby sme dvaja profesionálny fotografovia ! Mladý pár s ktorým zažijete určite veľa zábavy a pohodu pri fotení :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rencacaaa pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
@rencacaaa Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
skúste pozrieť aj na moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za ponuky uz sme si vybrali 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?