Hľadám fotografa na 16.9.2016 v Leviciach

Ahojte, hľadám fotografa na svadbu 16.9.2016 v Leviciach..Nájde sa niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponúknem svoje fotoslužby :)
Odpovedať
Ahoj mrkni si Martina photogalery, je to mladá šikovná baba priamo z Levíc :-) odporúčam, my sme s ňou spokojní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny :) viac info na webe ...
Odpovedať
Profilova fotka
@mimulik Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu s informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. :-) PS: Pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný. Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy po ruke emoticon Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí emoticon Ak sa vám moje fotografie zapáčili, neváhajte mi napísať. Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ... termín mám voľný takže aj ja by som mohol úplne bez problémov :) ... ponuku posielam do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín je ešte voľný písala som vám aj súkromnú správu :D
Odpovedať
Dobrý deň/Ahojte... všetkým Vám veľmi pekne ďakujem za zaslanie ponuky. Keď sa rozhodneme budem konkrétneho fotografa kontaktovať cez IP. ešte raz ďakujem a prajem veľa pracovných ponúk.. pekný deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?