Hľadám fotografa na 14.4.2018 v okolí Zvolena

Ahojte prosím nejaký fotograf fotografka ? Na 14.4.2018 okolie Zvolen? V prípade recenzia na niekoho ? Hlavne mám záujem O krásne farebne fotky :) predstaviť fotky mi ostanú na cely život :) ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila radi vás budeme sprevádzať vašim veľkým dňom
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nech sa paci. Viac foto na webe a v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
@pa_tka_zv ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kľudne si môžeš prezrieť aj môj web :) Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
@pa_tka_zv Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem. Pozrite si moju tvorbu, som Vam k dispozicii. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pa_tka_zv Dobry den, ak je to este aktualne pozrite si aj moju pracu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Najviac aktuálnu tvorbu mám na facebook fanpage. Martin
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila ponúkame vám aj naše služby sme mladý pár plný nápadov . Ak chcete zažiť uvoľnené fotenie bez stresu sme tí praví pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@pa_tka_zv pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :)
Odpovedať
odporúčam Moniku Molnárovú nás fotila minulý rok a boli sme veľmi spokojný https://www.facebook.com/pg/MonikaMol...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zatiaľ termín mám voľný. Ak Vás zaujme moja práca, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb. Veľmi rada nafotím Váš svadobný deň :-)
Odpovedať
Ja by som odporučila Aj Milana Licheho z B.Bystrice je super mala som ho na svadbe a ani som nevedela že tam je všetko prebehlo v kľude.Nikto ani nevedel ani tí čo sa neradi fotia že fotil a nakoniec fotky úžasné tak len odporučim..Žiadne ty sa daj tak ty tak a tlačenie na tých ludi..pred obradom fotenie tiež úžasné každý len chválil.. 😉😁
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termím máme ešte voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
ahojte vsetci ja surne hladam fotografa/ku na 23.SEPTEMBRA 2017! ak sa najde niekto kto ma volny terminik budem veeeelmi stastna :-) :-) :-) piste
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?