Menu Forum

Hľadám fotografa na 12.9.2015 v Martine

22. aug 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
veronika0402
1
Registrovala sa 14. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Martin.
  • Svadba bola 12. septembra 2015
    Dražkovce, okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
veronika0402
1
Registrovala sa 14. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Martin.
    Dražkovce, okres Martin
 Ahojte,

neviete mi poradiť kvalitného fotografa, ktorý by mal voľný termín 12.9.2015. Svadba bude v Martine.
Nechcem žiadne vyumelkované fotky. Je pre nás dôležité, aby vedel zachytiť náladu a zábavu emoticon

Som už trošku zúfalá, lebo je to dosť na poslednú chvíľu a všetci tí, ktorí sa nám páčili sú obsadení.

Vopred ďakujem za akékoľvek referencie emoticon

Veronika
25. máj 2015 o 12:28  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
tutuphoto
Radka & Silvia TuTu photography
TuTu photography PRO

Foto a video - Okres Žilina
13

“Hľadáte svadobného fotografa? Ponúkame posledné voľné jesenné a zimné termíny! Budeme rady, ak si nás zarezervujete. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke alebo v ukážkovej fotoknihe. https://www.saal-digital.cz/servis/spolecna-objednavka/?KVgC4p6gPV7lV1qo8VtkzNc97zmcvt8VsGrTjbya”
(Pred 4 mesiacmi)

Dobrý deň @veronika0402, termín máme ešte voľný, ponúkam Vám naše služby, veľmi rady nafotíme vašu svadbu. Skúste pozrieť naše práce, ak sa Vám páčia napíšte nám do IP pre bližšie info emoticon
25. máj 2015 o 15:37  •  www.tutuphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
 Neviete si vybrať svadobného fotografa?
Vyskúšajte RBG STYLE a máte postarané nielen o fotografa ale aj o vizážistku, ktorá sa venuje aj modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam. S týmto tímom profesionálov máte postarané o viac problémov. Snažia sa zachytiť prirodzenú krásu než umelú dokonalosť. Preferujú skôr zachytenie atmosféry , aby ste mali na čo po rokoch spomínať.
Zažite ich aj na Vašej svadbe hocikde na Slovensku.
25. máj 2015 o 17:20  •  www.rbgstyle.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paula_makeup
3
Registrovala sa 26. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
paula_makeup
3
Registrovala sa 26. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @veronika0402
Showcheeks Photography môžem doporučiť emoticon
26. máj 2015 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika0402
1
    Dražkovce, okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
veronika0402
1
    Dražkovce, okres Martin
 @veronika0402
Ďakujem za všetky odporúčania, už sme našli a zajednali emoticon
27. máj 2015 o 21:43  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 6 dňami)

Dobrý deň,
v prípade záujmu sa mi prosím ozvite nakoľko Váš termín ešte máme voľný. emoticon
S pricestovaním nemáme problém.
Ďakujem
S pozdravom
3. jún 2015 o 08:25  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný.
Ďakujem a pekný deň prajem

Miro
22. aug 2015 o 18:00  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to