Menu Forum

Hľadám fotografa na 10.8.2013 - východné Slovensko

23. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
danuskaj89
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
danuskaj89
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 HĽadám fotografa na svadbu, ktorá bude 10. 8. 2013 v okrese Spišská Nová Ves... Neviete o niekom, príp. nejaký fotograf s voľným termínom?
8. máj 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 4 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 4 týždnami)

@danuskaj89 Dobry Den Danuska,

Napisala som vam do IP. Urcite si pozrite nas profil, prajem pekny den

Andrea Suchal
duckling production
8. máj 2013 o 14:27  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
 ahoj, skus www.vlnkafoto.sk
8. máj 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daviddoros
Dávid Doroš
Dávid Doroš PRO

Foto a video - Okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
daviddoros
Dávid Doroš
Dávid Doroš PRO

Foto a video - Okres Prešov
 V prípade záujmu o fotenie v štýle dokument/reportáž, som Vám k dispozícií. Termín mám ešte voľný.
8. máj 2013 o 20:52  •  www.daviddoros.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (36 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Radi informujeme ... ponúkame služby ..ukážky práce: portfólio,web
9. máj 2013 o 18:33  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@danuskaj89 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Vas spominany termin mam neobsadeny. Portfolio mate moznost zhliadnut na www stranke, pokial Vas ponuka oslovi velmi rad sa s Vami stretnem.
11. máj 2013 o 00:26  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
 ahoj, skus mna, kludne pricestujem;)
13. máj 2013 o 03:56  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
 ahoj skús Veroniku je to šikovná mladá baba http://veronica-photography.blogspot.sk/
13. máj 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninask
Registrovala sa 25. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ninask
Registrovala sa 25. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 jeeeeeeej, mame rovnaky termin svadby emoticon vela stastia a lasky emoticon
14. máj 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cezar27
Registroval sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cezar27
Registroval sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
 Zdravim vas, chcel by som vediet nejake recenzie na fotografa Peter Goffa. Celkom sa mi paci jeho tvorba. Dakujem
17. máj 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
 Mila nevesta skuste fotografku z levoce stanka hollova alebo antona frica z popradu
23. máj 2013 o 21:03  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to