Menu Forum

Hľadám fotografa na 10.8.2013 - východné Slovensko

23. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
danuskaj89
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
danuskaj89
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 HĽadám fotografa na svadbu, ktorá bude 10. 8. 2013 v okrese Spišská Nová Ves... Neviete o niekom, príp. nejaký fotograf s voľným termínom?
8. máj 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

Foto a video - Okres Bratislava
55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
ducklingproduction
duckling production PHOTO VIDEO
Tomo&Andrea Suchal PRO

55

“Vzdy som si prial natocit exoticku svadbu. Veronika & Janko mi toto prianie splnili. Emocie, krasne vyznania, africke tanceky... Obcas sa tam mihol fotograf Martin Šveda - fotograf ;D A krasne prostredie v Bašta Pajštún https://player.vimeo.com/video/190235521”
(Pred 5 mesiacmi)

@danuskaj89 Dobry Den Danuska,

Napisala som vam do IP. Urcite si pozrite nas profil, prajem pekny den

Andrea Suchal
duckling production
8. máj 2013 o 14:27  •  duckling.sk , office@duckling.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov a 3 inzeráty. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov a 3 inzeráty. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
 ahoj, skus www.vlnkafoto.sk
8. máj 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daviddoros
Dávid Doroš
Dávid Doroš PRO

Foto a video - Okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
daviddoros
Dávid Doroš
Dávid Doroš PRO

Foto a video - Okres Prešov
 V prípade záujmu o fotenie v štýle dokument/reportáž, som Vám k dispozícií. Termín mám ešte voľný.
8. máj 2013 o 20:52  •  www.daviddoros.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (37 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (37 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
42

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 4 rokmi)

Radi informujeme ... ponúkame služby ..ukážky práce: portfólio,web
9. máj 2013 o 18:33  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 4 rokmi)

@danuskaj89 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Vas spominany termin mam neobsadeny. Portfolio mate moznost zhliadnut na www stranke, pokial Vas ponuka oslovi velmi rad sa s Vami stretnem.
11. máj 2013 o 00:26  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
clavicle
Clavicle Photography
Milan Clavo PRO

2
 ahoj, skus mna, kludne pricestujem;)
13. máj 2013 o 03:56  •  www.claviclephotography.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
 ahoj skús Veroniku je to šikovná mladá baba http://veronica-photography.blogspot.sk/
13. máj 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ninask
Registrovala sa 25. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ninask
Registrovala sa 25. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
  • Nevie kedy bude svadba
 jeeeeeeej, mame rovnaky termin svadby emoticon vela stastia a lasky emoticon
14. máj 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cezar27
Registroval sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cezar27
Registroval sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Michalovce.
  • Nevie kedy bude svadba
 Zdravim vas, chcel by som vediet nejake recenzie na fotografa Peter Goffa. Celkom sa mi paci jeho tvorba. Dakujem
17. máj 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

PRO Shop: 1 inzerát
72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

PRO Shop: 1 inzerát
72
 Mila nevesta skuste fotografku z levoce stanka hollova alebo antona frica z popradu
23. máj 2013 o 21:03  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to