Hľadám fotografa na 10.5.2014

Hladam dobreho fotografa na ´10.5.2014 pre fotenie svadby.....
Odpovedať
ponukam svoje sluzby. v pripade otazok piste na osobyn mail :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer! Nase sluzby su tu pre Vas!
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka54 Dobrý, Váš termím mám voľný a ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka54 pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, radi by sme Vam ponukli nase sluzby. Dopravu v rámci Slovenska máme zadarmo. V súčasnosti u nás prebieha aj akcia 2 fotografi za cenu jedného. :) Pre viac info navstivte nasu stranku..
Odpovedať
Dakujem pekne uz som si vybrala :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, milá nevesta, dovoľte mi ponúknuť Vám svoje služby. Kompletnú ponuku svadobných balíkov i cenník nájdete na mojej web-stránke. Portrétne fotografovanie sa pohybuje v cene už od 150,-Eur. Zatiaľ pripájam aspoň malú ukážku mojej tvorby.
Odpovedať
Profilova fotka
DObry den. Nech sa paci pozrite si moje fotografie tu na profile alebo na mojej webstranke po pripade na facebooku. S pozdravom Vas fotograf Peter Ilencik
Odpovedať
Jednoznacne Lubos Borik. Najdes ho na FB, aj na jeho stranke. Maximalna spokojnost, priatelsky a humorny pristup, prekrasne fotky!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby :) V prípade Vášho záujmu Vám rada odpoviem na akékoľvek otázky. S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, aj my mame termin zatial volny. Fotime dve, myslim, ze za vyborne ceny. Skus si pozriet nase prezentacie tu alebo na facebookovskych strankach.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka54 Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád zvečním Váš veľký deň, daný termín je voľný. Pozrite si moju prácu, ak Vás osloví prosím kontaktujte ma.
Odpovedať
@veronicka54 Záleží,že koľko ste ochotná zaplatiť.Poznám super fotografa,ale nie je najlacnejší,ale vždy sa dá dohodnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby pozrite profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Som vám plne k dispozíciíí :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, rad vam ponuknem moje sluzby - vyber z prac najdete u mna v profile, viac na osobnej stranke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ešte nie ste rozhodnutý , Rada vám ponúknem aj moje služby. Fotografovanie svadby nemá byť len povinná zbierka fotiek do albumu ale má to byť aj nevšedný zážitok a krásna spomienka . S pozdravom Nika-art
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Som vám plne k dispozícií :)
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka54: Dobrý deň, spomínaný termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @veronicka54 pozri si moje portfolio a ked sa ti zapaci, nevahaj ma kontaktovat a urcite sa dohodneme ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka54 Dobry den, skuste u nas mame na tento termin este 2 fotografov a 3 kameramanov ak by bolo potrebne :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?