Hľadám fotografa na 10.1.2015 Zákamenné okr. Námestovo

Hľadám fotografa na 10.1.2015 Zákamenné okr. Námestovo..
Odpovedať
Profilova fotka
Písal som IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@adusa666 Dobrý večer, ponúkam sa Vám, moju prácu si môžete pozrieť na internetovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Pozri moje foto. Ja som ohromne spokojna. fotografovanie.eu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite sa aj na nasu pracu, urcite Vas zaujme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím i k nám. Fotíme ve dvou fotografech, můžeme poskytnout služby vizážistky a rádi na Vaši svatbu dojedeme ;) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
@adusa666 Dobrý, voľno, rád pofotím. Som z NO tak aj osobné stretnutie nie je prekážkou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu prácu ... pre rok 2015 cestovná režia Gratis!
Odpovedať
Ďakujem. Prišlo mi veľa ponúk. Ešte som nevybrala. Budem vyberať z tých, ktorí mi poslali aj cenník. Naša predstava je fotenie od obeda, keď už budem oblečená, nalíčená a učesaná. Od odobierky až po odčepčenie cca. od 12:00 do 01:00.. Cena do 300 eur aj s cestovným...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, do ip som Vám poslal ponuku aj s cenou :) skúste si pozrieť moju prácu na mojej stránke možno Vas presvedčí :) kedže by sa nefotilo od priprav možno by sme vedeli niečo spravit aj s cenou ktorú som Vám poslal :)
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu pre vas... :) cenovu ponuku mozem zaslat do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rada by som Vás fotila. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, možno sa Ti zapáči... potom kľudne píš. :) Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
Profilova fotka
@michalmajcher Poprosím Vás vo fóre zverejňovať maximálne 3 fotografie na ukážku, aby diskusie boli prehľadnejšie. Prípadne môžete z Vašich fotografií urobiť koláž a zverejniť len jeden obrázok :) Nevesty tiež môžete odkázať na svoj profil Profesionála, ktorý je Vašou hlavnou prezentačnou platformou a z Vašej tvorby tam nájdu oveľa viac :) Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny deň :) 4nets team
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?