Hľadám fotografa na 1.8.2015 - Partizánske, príp. Zlaté Moravce

Hľadám tvorivého fotografa, príp. fotografku:-) na nafotenie komplet svadby, ktorá sa bude konať 1.8.2015 vo Veľkých Uherciach okres Partizánske) a hostina v Zlatých Moravciach. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nastenka1110 Dobry den, termin mam este volny, som z Bánoviec
Odpovedať
Profilova fotka
@nastenka1110 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky. Keď Vás naša práca zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, taktiež som plne k dispozícii :) Všetko potrebné nájdete na mojom webe, na otázky rád odpoviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, pisala som ti spravu, mas ju neprecitanu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom IP :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľným pôsobím priamo v Partizánskom ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vo vašom veľkom dni
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja mám dohodnutú Katku Komžíkovú, je z PE a páčila sa mi jej práca... mali sme s ňou aj prvé stretko, vyzerá veľmi šikovná, je milá a zodpovedná (usudzujem z poznámok, ktoré si robila počas nášho sedenia, chytala sa detailov) Myslím, že sme vybrali dobre, a držím palčeky aby to vyšlo tebe ( a neskromne i nám ;) )
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! V spominany termin Vam viem ponuknut svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak je to este aktualne rad by som ponukol aj svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?