Menu Forum

Hľadám fotografa/ku na 14.6.2014 do 18.00 hod. z KE

9. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzula507
1
Registrovala sa 14. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzula507
1
Registrovala sa 14. februára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov.
 Hľadám fotografa/ku na 14.6.2014 do 18.00 hod. z KE, ktorý by nám v náš svadobný deň urobil zopár fotiek z príprav nevesty, ženícha ,odpytovania .
Obrad máme o 17.20 , preto by sme v deň svadby v čase cca od 12.00-15.00 stíhali a radi absolvovali aj svadobné fotenie + fotenie počas obradu.
Nášmu fotografovi do toho niečo veľmi súrne prišlo a v deň svadby nás môže nás fotiť iba od 18.00. Ak máte voľný termín alebo o niektom viete píšte.
Ďakujem
25. apr 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@zuzula507 Dobry den, som fotograf z KE a SNV, Vas termin mam este volny, kompletne info na mojej webstrankeemoticon
25. apr 2014 o 22:35  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
funface (29 r.)
FunFace fotobox
Karol Malý PRO

Foto a video - Okres Bratislava
13

“Chystáte svadbu alebo oslavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluha a 100% garancia zábavy.”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
26. apr 2014 o 08:55  •  www.funface.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

@zuzula507 dobry den skuste u nas
29. apr 2014 o 15:19  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demodeart
DéModé ART Studio
Nazadová PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
demodeart
DéModé ART Studio
Nazadová PRO

1
 @zuzula507 Dobrý deň. Tento termín je u mňa voľný. Práce môžete vidieť na webe. Kontaktujte ma, na všetky otázky rada zodpoviem emoticon
30. apr 2014 o 11:40  •  www.demodeart.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám Vašu svadbu nafotím emoticon
30. apr 2014 o 15:42  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Viac info v profile alebo na mojej stránke...
2. máj 2014 o 09:02  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vojtare78 (38 r.)
Vydavateľstvo VÝCHOD-P.Vojtaško
Peter Vojtaško PRO

7
fotoportrét
fotoportrét
vojtare78 (38 r.)
Vydavateľstvo VÝCHOD-P.Vojtaško
Peter Vojtaško PRO

7
 Zdravim Vas. Je to smutne, ze poniektori " fotografi" si vezmu aj dve svadby na jednu sobotu a takto jednaju s parikmi.. Ak sa vam do dneska nepodarilo najst fotografa, skuste si prezriet aj moj mini vyber fotografii na mojej webovej stranke. Viac foto onedlho v mojom profile. S pozdravom Peter Vojtasko.
9. máj 2014 o 23:47  •  www.fotovojtasko.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to