Hladam fotografa/kameramana - Topolcany 20.06.2014

Profilova fotka
Ahojte, hladam fotografa a kameramana na 20.06.2014 na cely den. Obrad aj hostina sa bude konat v Solcanoch pri Topolcanoch. Obrad bude v exterieri. Prosim ozvite sa mi do IP ak mate tento termin volny. Dakujem.
Odpovedať
v solčanoch? to máš aké super.. nemusíš ani ďaleko chodiť na fotenie, tam je ten schátraný kaštieľ. aj toto viem ze je tam fotené http://www.mojasvadba.sk/blog/acernas...
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucykato Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucykato no neviem ci to na 2014 stihate?😉...v rybarskej baste?
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem,tento termín mám voľný a rád ponuknem svoje foto služby. V mojom profile nájdete link na web a FB kde nájdete viac fotiek a informácií. Teším sa na našu prípadnú spoluprácu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@atrin Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP s našou ponukou služieb. Ak budete mať záujem rada Vám odpoviem na otázky. :) PS: Fotografia nášho tímu, ktorý sa realizoval na svadbe / Červený kameň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucykato Dobrý, ešte aj ja sa hlásim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ voľné! :)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mam dany termin volny, som z Bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň Ponúkame Vám naše foto- video služby na Vašu svadbu. V prípade záujmu Nás kontaktujte. s pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš. Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?