Hľadám fotografa, kameramana na september 2017, Košice

Ahojte Kedze celu svadbu si budeme hradit sami zhaname LACNEHO fotografa a kameramana ale Dobreho a skuseneho spolu do 500€ !!! Chceli by sme fotenie s rodinou, nejake tie svadobne fotografie mladomanzelov a fotenie na svadbe Kameraman pocas celej svadby Svadba bude v KE termin nieje presny ale malo by to byt v septembri. Zhanam dopredu Dakujem ❤
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý a lacný nejde dokopy.. a ak myslíš spolu za kameramana aj fotografa dokopy 500E tak držím palce nech nájdeš.. ak máš rozpočet 500E tak by som si na tvojom mieste vybrala buď fotografa alebo kameramana.. a dať celých 500E tomu a tvoja spomienka v podobe fotiek či videa na svadbu bude určite dobrá:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Posledný voľný termín v Septembri 2017 mám 16.9. Moju prácu a ceny nájdete na webstránke v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
je nerealne dufat v kupu mercedesu za cenu fabie.....
Odpovedať
Profilova fotka
taketo vyzvy potom koncia velkym sklamanim, nedorucenim portfolia alebo dalsim pribehom smutnej nevesty ..
Odpovedať
Predstavte si, ze som nasla zopar fotografov/kameramanov za takuto cenu s dobrymi referenciami :) Nie kazdy to ma ako povolanie a vtedy je tam cena nizsia ale kvalita dobra :) Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sofkabarbie isteze, najdu sa. aj ja som v zaciatkoch fotil za lacny peniaz. lenze skryva to mnoho rizik, ktore tu nejdem rozvadzat. iba zazelam, aby sa ziadne z nich neprejavili..... a dovolim si odporucit, aby vam ti spominani ukazali cele svadby, nie iba vydarene portrety.... vsetko dobre prajem a krasnu svadbu :)
Odpovedať
@photostancik Dakujem, nakoniec to asi budem riesit iba foto -portrety svadobne + hostia cca 1-2 hodinky a zbytok uz len kamera
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
@nikoletka258 mozte mi poslat cenovu ponku dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?