Hľadám fotografa, kameramana na 26.8.2017 na východe

Profilova fotka
Hľadáme FOTOGRAFA na fotenie svadby 26. augusta 2017 - východné Slovensko Zároveň hľadáme aj KAMERAMANA, ktorý vie spravovať pekné, nie tuctové svadobné video z celej svadby v dížke cca 2-3 hodiny. Ďakujeme za všetky ponuky ♥
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. PS : Pozrite si našu SVADOBNÚ AKCIU, ktorá Vás určite zaujme 8-) S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den Skúste si pozrieť i našu prácu . Sme manželská dvojica fotografov a pochádzame z Partizánskeho no posobime na celom uzemi Slovenska . V prípade akýchkoľvek otázok nas neváhajte kontaktovať . S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@beiatriss Dobrý deň prajem, termín mám voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne si môžete pozrieť aj môj web. Ak by Vás práca zaujala, stačí napísať. Prajem pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volný ozvite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme pekne za ponuky zatial, vsetko si starostlivo poprezerame :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
posielame našu ponuku ... pokiaľ Vás zaujme budeme radi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :) Momentálne máme akciu - Objednajte si svadobné fotenie na rok 2017 do konca tohto roka a v cene svadobného balíka dostanete rande fotenie ***zadarmo***.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme Vám všetkým za ponuky :) Už sme si vybrali a zarezervovali si termíny. Prajeme Vám všetkým veľa úspechov, nech Vám to aj naďalej tak pekne fotí a točí :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín je ešte voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. emoticon
Odpovedať
Profilova fotka
@beiatriss Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?