Hľadám fotografa, kameramana na 01.7.2017 v Bratislave

Hladam naozaj dobreho fotografa/kameramana na svadbu, ktorý by vedel zdokumentovat cely svadobny den a spravit popritom aj kratky videoklip. Viete niekoho odporucit Bratislava a okolie? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce :) Som z Bratislavy a termín mám zatiaľ voľný... (Na to video bude lepšie nájsť druhého človeka, kedže dve veci naraz sa nedajú urobiť poriadne)
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bibbuska Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info. Nanešťastie viem ponúknuť iba fotenie. Ak by som naraz robil dve veci, určite by to nebolo na 100%.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Foto aj video k dispozícii...
Odpovedať
Profilova fotka
Nie som z Bratislavy ale ak by Vás zaujala moja práca. Neváhajte ma kontaktovať,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma budete kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše foto a video služby nakoľko sme tím ľudí. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku a informácie o nás a našej tvorbe pošlem... Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny. Byvam v Bratislave. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?