Hľadám fotografa do 450€ na svadbu v okolí Bratislavy

Svadba v okoli Ba
Odpovedať
Este upresním svadobné fotenie 16.6.2017. Od obradu do rana:)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@monikaness ahoj mňa fotila Sima z Foto Paradiss Námestovo - majú tam aj cennik - pozri môj album - bola súper a osobná ako keby bola hosťom svadby a v tichosti fotila naše momentjy ak sa ti fotky zapacili tak sa zmestis pod tvoju sumu ale možno cesta ešte navyše Ďalšie odporúčam fotografovanie.eu - super prístup a cestuje pi celom slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
@monikaness ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Na váš termín som vám zatiaľ k dispozícií :) aj do cenového rozpočtu sa zmestíme. Foto odovzdávam aj na štýlovom drevenom USB kľúči V prípade záujmu ma kontaktujte :) .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som sice z BB, ale fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny :) vdaka tomu sa do Vasho rozpoctu hravo zmestime aj s cestou :) moj profil Vam je k dispozicii.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich zašlem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie internou poštou resp. e-mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?