Hľadám fotografa do 300 eur v Košiciach

hladam fotografa na svadbu v kosiciach od rana do cca 18.00 hod
Odpovedať
Profilova fotka
@alfa82 Dobrý deň milá nevesta ponúkam Vám svoje služby - ceny svadobných balíkov sa pohybujú od 150,- do 460,- Eur, Do sumy 300,- Eur by sa u mňa zmestil zredukovaný balík MEDIUM - t.j. fotografovanie príprav, obradu, skupinových fotografií, portrétnych fotografií a začiatku hostiny (cca 1,5h). Ak by sme k tomu pridali ešte aj odobierku od rodičov, bolo by to 335,-Eur. A kedy máte termín svadby? Aby sme sa Vám zbytočne neponúkali, ak už máme Váš termín obsadený :)
Odpovedať
dakujem za ponuku termin je 23.8.2014
Odpovedať
Profilova fotka
@alfa82 poslala som ti spravicku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja by som mala zaujem o taketo cenovo priaznive sluzby :))
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 S radosťou :)
Odpovedať
nech sa paci, v tejto cene mozte mat dvoch fotografov ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@alfa82 Tento termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre vás. . .
Odpovedať
Profilova fotka
@alfa82 U mňa máte za tú cenu celú svadbu, požiadavke sa samozrejme prispôsobím, ak by ste mali záujem Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. V prípade záujmu Nás kontaktujte. s pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
je to ešte voľné
Odpovedať
Martin Rovňák
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alfa82 Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám poskytnem svadobné fotografovanie. Možete ma kontaktovať telefonicky alebo mailovo.
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám poskytnem svadobné fotografovanie. Možete ma kontaktovať telefonicky alebo mailovo.
Odpovedať
Profilova fotka
@alfa82 Manželia Vargovčakovci...foto a video :) super práca ja môžem len a len dporúčať...pozri foto v albume :)
Odpovedať
Hladam profi fotografa na svadbu v Kosiciach na 06.09.2014. Ozvite sa,dakujem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf a venujem sa fotografovaniu svadieb a detičiek. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?