Hladám fotografa a kameramana na Záhorie na 27.9 2014

Nájde sa fotograf a kameraman na svadobné foto a video záhorie 27.09 2014
Odpovedať
ponukam FOTO sluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katushka12 Dobrý deň, veľmi rád zvečním Váš veľký deň, daný termín je voľný. Pozrite si moju prácu, ak Vás osloví prosím kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Sme sice z Vychodu no vieme ponuknut nase foto a video sluzby. Zohraty tim je vzdy zarukou spokojnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :) Tento termin, mame zatial volny. Ak sa ti bude pacit nasa tvorba radi budeme sucastou Vasho velkeho dna D. Sme s BA, takze na zahorie to mame kusok. S priatelskym pozdravom, Peto & Linda
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Dobrý večer, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň kameraman,fotograf, S pozdravom
Odpovedať
@woowproduction Dobrý den ,páči sa mi vaša práca chcela by som sa spýtat na ceny foto a videa. dakujem .
Odpovedať
Profilova fotka
@katushka12 dakujem, osobne ma to tesi, skuste prosim napisat email alebo priamo zatelefonovat aby sme vedeli cim Vam vieme vyhoviet :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu sa môžeme skontaktovať :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
určite si pozrite aj mňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nase sluzby su tu pre Vas!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte ve zprávě...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám zatial volný , budem rád ak si pozriete na mojom webe portfólio s cenníkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Pri fotografovaní mi ide o zachytenie nálady, emócií a jedinečných osobností páru. Viac na mojej web stránke alebo v profile.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim hladam photo and camera na svadbu v sastine dna 28.5.2016
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?