Hľadám fotografa a kameramana na 9.9.2017

Profilova fotka
Ahojte :-) prosim vas vedel by mi niekto odporucit dobreho fotografa a pripadne aj cloveka na naktutenie kratkeho videa s pomocou dronu ? budem vam velmi vdacna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den termin mam volny viac foto v profile
Odpovedať
Profilova fotka
@patka098
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer Skúste si pozrieť i ukážku našej práce. Váš termín máme ešte voľný a na mesiac september momentálne ponúkame i zľavu 50 euro V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@patka098 Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonický. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?