Hľadám fotografa a kameramana na 9.9.2017 v Košiciach

Profilova fotka
Dobrý deň, máme termín svadby 9.9.2017 v Košiciach a hľadame fotografa a kameramana, prosím ponúknite ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Viac foto v profile. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu 😊 Pekný vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
@michalmajcher @sokiphoto @miqocash @jilekproduction Ďakujem za všetky ponuky, cez vikend sa na to pozriem ;-)
Odpovedať
Dobry den,"kameramana "Tomaša Š.z Presova z vlastnej zlej skusenosti neodporucam.Zla komunikacia,amaterska uroven,vysoke ceny,nedodrziava dohody,navysuje cenu-pri neakceptacii sa vyhraza vymazanim videa /vydiera/.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný, pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Pozrite si moju prácu. Ak Vás zaujme neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám voľný.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?