Menu Forum

Hľadám fotografa a kameramana na 7.9.2013 do Ružomberku

13. jún 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinus77
Registrovala sa 29. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 7. septembra 2013
fotoportrét
fotoportrét
tinus77
Registrovala sa 29. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
 Zdravím všetkých, hľadám fotografa a kameramana na tento termín. Ideálne by bolo z okolia Rk ale nemusí byť, ďakujem za rady. emoticon
29. máj 2013 o 12:01  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tajnicka007
5
Registrovala sa 28. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tajnicka007
5
Registrovala sa 28. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 13 príspevkov. Má 9 priateľov.
 @tinus77 ahoj, my sme mali photocam z čadce a sme veľmi spokojní.Je to manželský pár fotografka a kameraman a teda ja som bola veľmi príjemne prekvapená, pretože ja sa nerada fotím, ale fotky vyzerali skvele a cena bola prijateľná emoticon
31. máj 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo_2
Robo Prítrský - fotograf
Robo Prítrský PRO

Foto a video - Okres Pezinok
19
fotoportrét
fotoportrét
robo_2
Robo Prítrský - fotograf
Robo Prítrský PRO

Foto a video - Okres Pezinok
19
 ahoj ,termin mam zatial volny
31. máj 2013 o 19:34  •  www.apr.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Šetri s fotografiami vo fóre, diskusia je potom neprehľadná. Na portfólio slúži vlastný profil. Ďakujeme.”
4. jún 2013 o 20:30 • showcheeks

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
tinus77
fotoportrét
fotoportrét
tinus77
 Ďakujem za ponuky a rady, už som si vybrala emoticon
5. jún 2013 o 13:40  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babecka
Registrovala sa 1. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
babecka
Registrovala sa 1. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj,ja tiež zhanam fotografa,uz si si vybrala,ja som bola v fotocentrum,ale ani obraz ani zvuk...Dakujem za raduemoticon
11. jún 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
35

“Ahojte slečny, myslíte si, že ste už videli portfólio všetkých fotografov? Medzi nimi možno aj to naše, ale ak by predsa nie môžete to napraviť hneď teraz na www.showcheeks.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
35

“Ahojte baby, ak Vás budúci rok čaká svadba možno sa budete chcieť pozrieť na našu stránku www.showcheeks.sk je možné že vás naša práca zaujme, potom už len stačí napísať správu či zavolať. Máme radi moderný, nápaditý štýl vo fotgrafii, veď posúďte sami :) Krásny deň.”
(Dnes)

Dobry den, dovolte aby sme Vam ponukli nase sluzby. Sme dvaja profesionalni fotografi, dopravu v ramci celej SR mame gratis emoticon Rovnako Vam ponukame sluzbu profi fotopozadia spolu s vtipnymi rekvizitami priamo na Vasej hostine. Pre viac info navstivte nas web.
11. jún 2013 o 16:37  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinus77
fotoportrét
fotoportrét
tinus77
 @babecka Ahoj máš v správe emoticon
13. jún 2013 o 14:38  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama