Hľadám fotografa a kameramana na 30.9.2017 v Poprade

Dobrý deň, hľadám fotografa a kameramana, prípadne fotografa, ktorý robí aj krátke svadobné video. Svadba je 30.09.2017 v Poprade. Nejaké odporúčania??
Odpovedať
Profilova fotka
som z KK, termin je volny .. viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ja si dovolím ponúknuť služby fotografa V prípade záujmu nas neváhajte kontaktovať rada zodpoviem na vaše otázky Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den vas termin mam volny. Viac foto v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Doobrý deň. Som priamo zo Spišskej Novej Vsi. Ak by vás zaujala moja práca. Kontaktujte ma. Fotografie aj ceny svadobných balíčkov nájdete na webstránke. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka3009 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka3009 Dobry den, rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, termin mam volny a s videom Vam viem tiez pomoct :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme z Kežmarku, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?