Menu Forum

Hľadám fotografa a kameramana na 19.8.2017

13. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
Registrovala sa 3. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 270 príspevkov. Má 7 priateľov. Helmond, Holandsko.
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
Registrovala sa 3. septembra 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 270 príspevkov. Má 7 priateľov. Helmond, Holandsko.
 emoticon Dobry den stale hladam vyborneho fotografa ktory vie fotit aj nefotogenickych na fotenie obradu a posvadobne foto. Hladam aj kameramana na kamerovanie obradu a svadobnu hostinu do jednej az druhej hodiny rana.
Dakujem za rady pripadne ponuky.
30. sep o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V Photography
PRO

Foto a video - Okres Partizánske
7

“Zľava 50 eur na všetky svadby v mesiacoch : apríl, september , október, november a december 2017. Plati pre takmer všetky aktuálne svadobné balíčky. Pre viac info ohľadne voľných termínov alebo kompletnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať do internej pošty alebo e-mailom. Okrem toho budúcoročné nevestičky dostanú svoj svadobný balíček v podobe drevenej krabičky s dreveným vyrezávaným USB a vytlačenými”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V Photography
PRO

7

“Zľava 50 eur na všetky svadby v mesiacoch : apríl, september , október, november a december 2017. Plati pre takmer všetky aktuálne svadobné balíčky. Pre viac info ohľadne voľných termínov alebo kompletnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať do internej pošty alebo e-mailom. Okrem toho budúcoročné nevestičky dostanú svoj svadobný balíček v podobe drevenej krabičky s dreveným vyrezávaným USB a vytlačenými”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň
Dovolím ponúknuť naše služby
V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať
S pozdravom
Mirka a Maťo
30. sep o 11:27  •  prerábame  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @mvphotography Dakujem pekne za reakciu rada si pozrem vasu pracu aj mam zaujem o cennik.
30. sep o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Miqo Cash, EP PRO

17

(Pred 3 týždnami)

Dobry den

vas termin mam volny moju pracu si mozete pozriet v profile a na webe. Vela klientov fotim aj nefotogenickych emoticon fotim do 1 rana.

s pozdravom
Miro
30. sep o 11:55  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @miqocash Tie fotky su velmi krasne ale aj tie nevesty su velmi krasne, s takymi nevestami je to urcite lahsie. emoticon emoticon
30. sep o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Miqo Cash, EP PRO

17

(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Miqo Cash, EP PRO

17

(Pred 3 týždnami)

@fadama je to v oku fotografa ako vidi cloveka a kedy to vyzera naozaj najlepsie takze nemusite sa obavat z kazdeho dokazem urobit modelku emoticon
30. sep o 12:03  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @miqocash emoticon emoticon emoticon emoticon

Tak potom to je super.
30. sep o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@fadama Dobry den prajem, vas termin mam volny emoticon v pripade zaujmu staci napisat emoticon
30. sep o 13:09  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @fotografovanieeu Dobry den poprosim vas cennik vasich sluzieb. A odkial ste ?
30. sep o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
9
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
9
 Dobrý deň, kludne prebehnite môj web, ak by sa Vám práca páčila. Stačí napísať.

S pozdravom Radovan Škohel
30. sep o 14:26  •  www.radovanskohel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @radovan2511 Dobry den dakujem za reakciu poprosim vas do IP-napisat vasu cenovu ponuku. A mozem vediet z kadial ste ?
Dakujem
30. sep o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross PRO

9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
2. okt o 17:38  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @simonross Pekne fotky. Ja by som mala zaujem o fotenie obradu, posvadobne portrety napr: v parku.
A musim vas upozornit nerada sa fotim som nefotogenicky typ.
Kolko stoji vase fotografovanie ?
Dakujem.
2. okt o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross PRO

9

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross PRO

9

(Pred 2 rokmi)

@fadama Dobrý deň. Poslal som Vám internú poštu emoticon
2. okt o 18:01  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 3 dňami)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný.
V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. emoticon
Ďakujem
4. okt o 12:31  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

20
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

20
 Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
5. okt o 10:57  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @nikoletka258 fotku su krasne ale ja som hrozne nefotogenicka ! Mozem poprosit cennik ?
5. okt o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
 Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
13. okt o 10:41  •  www.m-gallery.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
fotoportrét
fotoportrét
fadama
2
 @slaktrafer Dobry den uz mam fotografa dakujem
13. okt o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to