Hľadám fotografa a kameramana na 19.8.2017

Profilova fotka
:-) Dobry den stale hladam vyborneho fotografa ktory vie fotit aj nefotogenickych na fotenie obradu a posvadobne foto. Hladam aj kameramana na kamerovanie obradu a svadobnu hostinu do jednej az druhej hodiny rana. Dakujem za rady pripadne ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Dovolím ponúknuť naše služby V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@mvphotography Dakujem pekne za reakciu rada si pozrem vasu pracu aj mam zaujem o cennik.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den vas termin mam volny moju pracu si mozete pozriet v profile a na webe. Vela klientov fotim aj nefotogenickych :) fotim do 1 rana. s pozdravom Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@miqocash Tie fotky su velmi krasne ale aj tie nevesty su velmi krasne, s takymi nevestami je to urcite lahsie. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@fadama je to v oku fotografa ako vidi cloveka a kedy to vyzera naozaj najlepsie takze nemusite sa obavat z kazdeho dokazem urobit modelku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@miqocash :-) :-) :-) :-) Tak potom to je super.
Odpovedať
Profilova fotka
@fadama Dobry den prajem, vas termin mam volny ;-) v pripade zaujmu staci napisat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@fotografovanieeu Dobry den poprosim vas cennik vasich sluzieb. A odkial ste ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kludne prebehnite môj web, ak by sa Vám práca páčila. Stačí napísať. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@radovan2511 Dobry den dakujem za reakciu poprosim vas do IP-napisat vasu cenovu ponuku. A mozem vediet z kadial ste ? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@simonross Pekne fotky. Ja by som mala zaujem o fotenie obradu, posvadobne portrety napr: v parku. A musim vas upozornit nerada sa fotim som nefotogenicky typ. Kolko stoji vase fotografovanie ? Dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@fadama Dobrý deň. Poslal som Vám internú poštu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikoletka258 fotku su krasne ale ja som hrozne nefotogenicka ! Mozem poprosit cennik ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@slaktrafer Dobry den uz mam fotografa dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?