Hľadám fotografa a kameramana / 22.10.2016 / Humenné

Dobrý deň, hľadáme fotografa a kameramana na svadbu v Humennom dňa 22.10.2015. Odporučite niekoho??? Poprosím cenu a prípadne ukážky tvorby. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@janatar Dobrý, termín voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si prosím našu stránku. Štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem. Váš termín mám voľný, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Do internej pošty ponúkam cenovú ponuku.Prajem pekný večer. M
Odpovedať
Profilova fotka
@janatar Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Žijem v ZA ale pochádzam z HE a každý rok tam fotím pár svadieb. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@janatar dobry vecer...som pomerne hodny kus od vas ale tak skusim :) ak bude cas a chut pozrite aj moje foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
ak sa Vam zapaci moje portfolio, kludne sa ozvite :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janatar ahoj, ak sa fotky budú páčiť, budem rád ak sa ozvete :-)
Odpovedať
Dobrý deň, termín máme zatiaľ voľný. Pozrite si naše portfólio a pokojne nás kontaktujte. Zašleme Vám obratom cenovú ponuku našich služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám predbežne voľný, vprípade záujmu ma prosím kontaktujte. Pekný deň! Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
:-) .... PRajem veľa š'tastia ........ termín stále aktuálny!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň! ponúkame Vám naše služby foto a video!
Odpovedať
Profilova fotka
v pripade záujmu sa ozvite... nech sa páči. emoticon MJ.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
@janatar Dobry den, termin zatial mame este dostupny pre Foto (fotografa) rovanko aj Video (kameramana) staci sa vcasne ozvat . ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý vecer, termín mám voľný aj ja (fotografia) kľudne pozrite moj web. Ďakujem S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, prezrite si moju stranku a nevahajte sa mi ozvat. Obojstranna spokojnost, profesionalita a kreativita zarucena ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, moj profil vam je k dispozicii :) fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
22.10.2016 je stale volny :) viac info na webe alebo na poziadanie ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoju prácu ako fotograf. Moje portfólio aj cenník je na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam sa ..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?