Hľadám fotografa, kameramana - 20.5.17 v Nových Zámkoch

Profilova fotka
V prípade volného termínu poprosím o zaslanie cenovej ponuky
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin volny....v pripade zaujmu sa mi kludne ozvite :)
Odpovedať
Profilova fotka
@patusa28 Pekný deň prajem. Som svadobný fotograf z Nových Zámkov, pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám zatiaľ voľný :) Popozerajte fotečky a cenník na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mam volny termin, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja mám tento termín ešte voľný, ak by Vás moja tvorba zaujala, napíšte, rada poskytnem viac fotografií k nahliadnutiu aj cenník.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň.Váš termín mám ešte voľný.Posielam malú ukážku,viac foto aj cenník je na webe.Ak by ste mali záujem,prípadne akékoľvek otázky,kontaktujte ma prosím.Ďakujem.Takácsová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne mi môžete napísať. Viac info nájdete na webe. Prajem pekný deň :)
Odpovedať
ahoj mam znameho fotografa avsak nema galeriu svadobych fotografii ( pretoze nezverejnuje sukromie novomanzelov a rodiny ) dostupne foto ktore vie poskytnut su krajiny , oslavy apod. ceny su maximalne priatelske a viete sa dohodnut aj na cene Top fotak , ktory pouziva na fotografie je samozrejmostou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svadobné fotenie, pripadne aj svadobnú výzdobu, viac info a foto v profile.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?