Hľadám fotografa a kamerama, 16.11.2019, Spišská Belá

Prosím o tipy. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň tento termín mám zatiaľ voľný ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme :-) . Fotím po celom SR. Viac fotiek aj s cenovou ponukou mám v profile 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@kris8656 Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný :) Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@kris8656 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@kris8656 Pekný deň. Termín máme voľný, ponuku som poslal do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín máme voľný ... posielam cenovú ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby kameramana i fotografa v jednom výhodnom balíčku :-) Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás termín je zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mam dostupný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ja prevádzkujem fotobúdky a Váš termín mám voľný. Všetky otázky by mal zodpovedať môj profil, ak nie, tak Vám rád odpoviem na Váš email. do fotobudkovania
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kris8656 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , budeme radi ak nazriete na naše portfólio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame kompletné profesionálne foto+video služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?