Menu Forum

Hľadám fotografa a Dj z Liptova na 30.6.2012

12. mar 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
jandom
1
Registrovala sa 31. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 30. júna 2012
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
jandom
1
Registrovala sa 31. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Svadba bola 30. júna 2012
    okres Ružomberok
 ahojte všetci...emoticon, som tu nová a plánujeme svadbu 30.6.2012...teda vlastne neplánujeme, pretože okrem sály nemáme absolútne nič..:(
A trošku som z toho nervózna, najmä, keď čítam, čo všetko tu majú dievčatá pochystané.....
Ja ani neviem odkiaľ začať....nemáme zabezpečenú hudbu, tým by som chcela aj veľmi pekne poprosiť o nejaký tip na šikovného Dj z okolia Ružomberka.
A tiež túžim po pekných fotkách. Prosím, ak môžte poradiť fotografa, ktorý nebude brutálne drahý a urobí pekne prirodzené fotky....Nikoho nepoznám a hlavne mám minimum času, aby som tu prelustrovala všetky albumy....prosím Vás teda, ak máte kontakt al. referencie na šikovného Dj a fotografa....veľmi sa poteším, ušetrí mi to kopu času....dakujem......emoticon
11. mar 2012 o 14:49  •  Svadba bola v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
katulo
PHOTOCIPE
PHOTOCIPE PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš
10
fotoportrét
fotoportrét
katulo
PHOTOCIPE
PHOTOCIPE PRO

Foto a video - Okres Liptovský Mikuláš
10
 @jandom Dobry den. Poslal som Vam IP postu. Poskytujem fotosluzby a pochadzam z Liptovskeho Mikulasa.emoticon
11. mar 2012 o 21:22  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.photocipe.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miskos
Registroval sa 27. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
miskos
Registroval sa 27. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 1 príspevok.
  • Nevie kedy bude svadba
 Zdravím Vás poslal som Vám poštu. emoticon
12. mar 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to