Hľadám fotografa a Dj na 14.9.2013 do Trenčína

Ahojte, hladam fotografa a DJa na 14.9.2013, miesto svadby Trencin. Poredaite mi?
Odpovedať
dobry den v podstate mam tento termin volny - den predtym mam svadbu. ak by sa vam moja tvorba pacila, kludne sa ozvite. nemam problem slapat dve noci v kuse (urcite to nebude prvy krat :)) cennik prisposobim
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatiaľ voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom, J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný a ponuku Vám posielam cez IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Daný termín mám zatial voľný, ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe :) Bude mi potešením :)
Odpovedať
Ďakujem všetkým veľmi pekne... uľahčili ste mi hľadanie... a sťažili výber. Krásna tvorba
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem odporučiť DJa, s ktorým sme boli na vlastnej svadbe (v Starej Turej) veľmi veľmi spokojný - Miro Švehla
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame stale volny, radi by sme nafotili Vas najkrajsi den. Sme z Banskej Bystrice, ale momentalne mame svadobne fotenie v ramci celeho Slovenska gratis :) Viac ukazok nasej prace najdete na nasej stranke, ak sa Vam bude pacit, nevahajte nas kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciatrencin Dobry den, i keď som svadobný a portrétny fotograf z Košíc Trenčín poznám veľmi dobre. Váš termín mám neobsadený. Ukažku práce možete najst tu na moja svadba alebo na www stranke. V prípade, ak nemáte este vybrateho fotografa a bude sa Vam pacit moja praca mozeme sa kludne tento mesaic stretnut z dovodu, ze sa tu zdrziavam.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciatrencin Dobrý deň Lucia, uvedený termín mám voľný, pozrite si môj profil a budem rád, ak sa mi ozvete! Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkulka ďakujem , som rád že ste boli spokojní :-) môžem Vás poprosiť dať mi sem referenciu? Iba včera som sem prišiel... Ďakujem! Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj ,ja ti odporucam foto-Pavol Rekem a hudba- DJ Team,my sme boli na max spokojny :-) pozri si nase foto ak chces :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si aj moje fotografie na webe, na facebooku ... ... som z Bánoviec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý ďeň, @luciatrencin , Váš termín máme ešte voľný :-) Ak by ste mali záujem, kontaktujte nás.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?