Menu Forum

Hľadám fotograf na 26.9.2015

13. sep 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
matula181
Registrovala sa 17. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Levice.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
fotoportrét
fotoportrét
matula181
Registrovala sa 17. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Levice.
 Súrne hľadám fotografa z okolia Levíc na 26.9. 2015 :(
19. aug 2015 o 19:59  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný módny fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Bratislava
17

“Https://www.youtube.com/watch?v=x4t96t7fvfo”
(Pred 3 týždnami)

Dobrý deň,

ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii.

Ďakujem

Miro
28. aug 2015 o 18:34  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý deň @matula181 , tento termín mám voľný, cestovné je v cene balíka. emoticon
28. aug 2015 o 18:39  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal, majte krasny vikend .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Dnes)

@matula181 Dobry den, rada Vam zarezervujem termin, staci sa vcas ozvat k nam emoticon
11. sep 2015 o 22:46  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matula181
fotoportrét
fotoportrét
matula181
 dakujem krásne už máme fotografa
13. sep 2015 o 22:19  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to