Menu Forum

Hľadám foto + video na 7.9.2013 na svadbu v Žiari nad Hronom

6. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
suzi33 (24 r.)
16
Registrovala sa 11. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 72 príspevkov. Má 30 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
  • Svadba bola 7. septembra 2013
    Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom
fotoportrét
fotoportrét
suzi33 (24 r.)
16
Registrovala sa 11. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 72 príspevkov. Má 30 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
 Neviete o niekom, kto fotí a je voľný? Respektíve je tu nejaký fotograf a kameraman(nemusia byť spolu,aj osobite emoticon ), ktorý má 7. septembra 2013 ešte voľný, robí krásne živé fotky z ktorých dýcha romantika a vkus, je milý a má fotenie v oku-nie reči typu "postavte sa ako chcete a poďme preč" emoticon Svadba je v Žiari nad Hronom,takže je potrebné aby sa dostavil do ZH... Bola by som vďačná ak by sa tu niekto našiel,pretože som už zúfalá... emoticon
5. feb 2013 o 17:35  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
satanka1 (37 r.)
16
Registrovala sa 17. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 304 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 6. júla 2013
    okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
satanka1 (37 r.)
16
Registrovala sa 17. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 304 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Galanta.
  • Svadba bola 6. júla 2013
    okres Galanta
 @suzi33 my mame presne to co hladas a este nieco naviac.prave v nedelu sme si ich zajednali.na milion percent odporucam manzelov Lendackych.Treba sa s nimi dohodnut na stretnuti,ukazu ti vela videi,nemaju to na nete kvoli kopirovaniu.Su velmi milí,veĺa sme sa narehotali.
Ak chces poslem ti kontakt do IP.urcite nebudes lutovat,ale urcite odporúčam ist k nim,pretože musis vidiet čo dokažu a hlavne maju napady oni,ale zaujimaju ich aj tie tvoje.
5. feb 2013 o 17:50  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzi33 (24 r.)
16
fotoportrét
fotoportrét
suzi33 (24 r.)
16
 @satanka1 bola by som veľmi vďačná ak mi pošleš na nich kontakt do IP a možno aj nejaké info z Vášho stretnutia. Ďakujem emoticon
5. feb 2013 o 17:52  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
41
 no zatial mam tento termin volny, takze v akomkolvek pripade si mozte pozriet moju pracu emoticon
cennik poslem mailom emoticon
5. feb 2013 o 17:57  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salon_natali
Svadobný salón Natali
Michaela Ontková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Zvolen
27

“Aktuálnu ponuku šiat na predaj nájdete na stránke www.natalisalon.sk , sú to všetko originál šaty za skvelé ceny. Šaty sa už začali míňať, tak neváhajte :-)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
salon_natali
Svadobný salón Natali
Michaela Ontková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Zvolen
27

“Aktuálnu ponuku šiat na predaj nájdete na stránke www.natalisalon.sk , sú to všetko originál šaty za skvelé ceny. Šaty sa už začali míňať, tak neváhajte :-)”
(Pred 1 rokom)

Náš salón spolupracuje s fotografom p.Almašim je zo Zvolena. Robí naozaj pekné reportážne fotky , jeho prácu si môžte pozrieť na jeho stránke, možno vás zaujme emoticon
5. feb 2013 o 21:02  •  www.natalisalon.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

Foto a video - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
videoluba (46 r.)
Video štúdio LUBA - Palo Kalivoda
Pavol Kalivoda PRO

6
 Rád ponuknem aj svoje služby emoticon
8. feb 2013 o 14:00  •  www.videoluba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

Foto a video - Okres Levoča
5
fotoportrét
fotoportrét
jozefgriger
Videofamily
Jozef Griger PRO

Foto a video - Okres Levoča
5
 emoticon Pekný deň. Pozrite si náš profil. V prípade záujmu Vám ukážky zašleme na Váš e-mail
8. feb 2013 o 14:39  •  www.videofamily.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

posudte aj moje fotografie na profile alebo webstranke, som z bánoviec emoticon
8. feb 2013 o 15:06  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@suzi33 Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Váš termín mám zatiaľ voľný. Portfolio si mozete prezriet na www stranke.
12. feb 2013 o 14:28  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Dobry den! Skuste si pozriet nasu pracu. emoticon
12. feb 2013 o 15:17  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomaspavco (31 r.)
Tomáš Pavčo - fotografické služby
Tomáš pavčo PRO

Foto a video - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 1 inzerát
35
fotoportrét
fotoportrét
tomaspavco (31 r.)
Tomáš Pavčo - fotografické služby
Tomáš pavčo PRO

Foto a video - Okres Dolný Kubín
PRO Shop: 1 inzerát
35
 ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať.
Rád poskytnem bližšie informácie.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
14. feb 2013 o 12:47 • aduskaa26
fotoportrét
fotoportrét
automotivephoto
EL | MO Creative
Milan Dzadik PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Nova svadbicka v albume ;)”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
automotivephoto
EL | MO Creative
Milan Dzadik PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Nova svadbicka v albume ;)”
(Pred 4 mesiacmi)

TOP Fotograf! Zarucujem sa: www.mojasvadba.sk/katalog/firma/marekzelina/
19. feb 2013 o 15:52  •  www.facebook.com/elmocreative  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturavivaldi
Vivaldi
Marianna Jakubeková PRO

Foto a video - Okres Nitra
3

“Vždy nás poteší dobrá referencia: toto je jedna z nich Dakujeme najuzasnejsej kameramanke za profesionalne odvedenu pracu. Nas svadobny den bol aj vdaka nej uplne dokonaly.velke vdaka, a ako hovoria babky u nas na dedine: 2 kamery v kostole sme este nemali :D silno odporucame!”
(Pred 2 rokmi)

@suzi33 Termín máme ešte voľný ak máte záujem stačí pozrieť náš profil emoticon
20. feb 2013 o 09:19  •  www.svadba-ples-stuzkova.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabi24
2
Registrovala sa 4. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
gabi24
2
Registrovala sa 4. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov. Má 6 priateľov.
 @satanka1 ahoj, aj ja som sa zaujimala o fotenie a video rod.Lendackych, mozes mi prosim poslat kolko Vam vypocitali cenu ? My budeme mat svadbu vo Vyhniach, takze kolko si uctuju aj za cestu ? Vopred dakujem
5. mar 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinadolezalova_com (35 r.)
Matty Urbanič - PHOTOGRAPHer/BURLESQUE.sk
Matty PRO

PRO Shop: 68 inzerátov
2

“Novy design mojej web stránky, viac fotografii v galérii, atd.... www.mattyurbanic.com”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinadolezalova_com (35 r.)
Matty Urbanič - PHOTOGRAPHer/BURLESQUE.sk
Matty PRO

PRO Shop: 68 inzerátov
2

“Novy design mojej web stránky, viac fotografii v galérii, atd.... www.mattyurbanic.com”
(Pred 2 rokmi)

@suzi33 ahoj...skus si pozriet moje portfolio emoticon
6. mar 2013 o 23:48  •  www.mattyurbanic.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lukur
3
Registrovala sa 29. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lukur
3
Registrovala sa 29. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 @satanka1 ahoj mozem poprosiť aj ja o kontakt? dakujem
6. mar 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to