Hľadám foto a video na 14.6.2014 a 28.6 2014

Foto a video na 14.6 a 28.6 2014 voľnéééé
Odpovedať
Samozrejme ;)
Odpovedať
Profilova fotka
28.6.2014 voľné :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
28.6.2014 volne ak by bol zaujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, oba Vaše termíny máme zatiaľ voľné. Ak by ste mali záujem o naše služby rada Vám poskytnem viac info :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu2013 Pekný deň, 28.6. mam voľné. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
28. 6 Vám ponúkame naše služby!
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu2013 Ahoj Zuzi, zatial mam 28.6 volne, pozri moje portfolio a rad ti nafotim svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu2013 Dobrý deň prajem. S týchto termínov mám voľný 28.6.2014 Ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, aj na mojom webe. :) Pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf a venujem sa fotografovaniu svadieb a detičiek ;-) . Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzu2013 Skuste u nas, v prvom pripade vieme dat uz len fotenie, a v druhom pripade kompletny balik (foto aj video) - Teda ak to stihnete a nik Vas npredbehne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Budem rád ak si pozriete moje portfolio, na mojom webe nájdete aj obsiahlu galériu s cenníkom :)
Odpovedať
Profilova fotka
oba terminy mam zatial volne, viac info mailom alebo na mojich www strankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu2013 Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám dal do pozornosti portfólio, ktoré nájdete na www stránke prípadne na moja svadba. 14.6. mám voľný termín pre Vás. Prajem príjemný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Zuzka, ak túžite po fotkách, ktoré budu v maximálnej možnej miere vystihovať Vašu osobnosť, krásu a lásku, tak mi bude cťou sprevádzať Vás Vašim veľkým dňom. Ponúkam vám fotografické služby, pričom si moju prácu môžte pozrieť na profile. Už teraz sa teším na náš spoločný čas, no v prípade že by ste ma nekontaktovali zo srdca prajem pokojné prípravy a krásny svadobný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by sme Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu2013 Skuste kludne u nas mame fotgrafov aj kameramanov na Vas termin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol svoje služby. Na stránke nájdete moje portfólio. Termíny 14.6.2014 aj 28.6 2014 mam zatiaľ voľné. Ak by Vás moja ponuka zaujala, alebo máte akékoľvek otázky neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Oba terminy mam volne, ak mate zaujem, ozvyte sa mi :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?