Hľadám fotografa na svadbu v Humennom 12. 5. 2018

Svadobné portréty aj celá svadba
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Sme z Humenného. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme mladá dvojka plná nápadov ak by sa vám naša tvorba páčila budeme vás radi sprevádzať vašim veľkým dňom
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa vám budu pacit, budem rád ak ma kontaktujete
Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Ponúkam Vám moje fotoslužby, pozrite si moju tvorbu na MS alebo na mojej webovej stránke a v prípade záujmu ma kontaktujte, rád Vám zodpoviem na Vaše otázky, bude mi cťou s Vami spolupracovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?