Hľadám fotografa na svadbu 21.10.2017 v okolí Žiliny

Prosím o zaslanie kompletnej ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Váš termín mám voľný. Teším sa na komunikáciu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Skúste si pozrieť aj našu tvorbu Sme manželská dvojica fotografov a váš termín máme momentálne voľný Bližšie info ohľadne našich služieb Vám posielam rovno do správy S pozdravom Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
@snubni ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete. Termín mám volný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem naše služby. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám voľný a ponuku Vám posielam do IP. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila máme voľný termín . Sme mladá dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den ak je termin dostupny pre foto aj video - radi vam vyhovieme, dostupnost je fajn si radsej overte osobne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete fotografie na mojej webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?