Hľadá sa fotograf z okolia Malaciek na 12.7.2014

Prosím poraďte fotografa s dobrou fantáziou a nápadmi na uvedený termín, ktorý by bol ochotný a schopný zvečniť náš najkrajší deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Som z Malaciek a Váš termín mám zatiaľ voľný :) cenník posielam do IP.
Odpovedať
Nech sa paci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sue09 pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám volný, ak sa vám moja práca páči stačí ma kontaktovať a dohodnúť si prípadné stretnutie :) Prajem krásny deň!
Odpovedať
Profilova fotka
@sue09 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád zväčním Váš veľký deň. Ponuku posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem, Ponúkam Vám naše služby.V prípade Záujmu Nás kontaktujte. Ďakujem SK
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam zatial volny, viac informacii na mojich internetovych strankach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sue09 Už ste si vybrali fotografa? Lebo ak nie tak nooo.. :)))
Odpovedať
Tak po chvilke odmlky sme spat a chystame sa naplno pustit do vyberu fotografa pre nas den 12.07.2014. Najde sa tu fotograf, ktory ma tento termin v diari stale volny a bol by ochotny prist? Predstava: Fotenie od cca 10:00 do cca 17:00 (fotenie zenicha a nevesty doma, promo fotky v interieri a exterieri, svadobny obrad, gratulacie po obrade). Piste spravy, prispevky :) Dakujeme.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rada sa s Vami skontaktujem ak by sa Vám páčila naša tvorba :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj môj web, mam kreatívne fotky.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?