Hľadá sa fotograf z okolia Košíc do 300 eur

Profilova fotka
Tešíme sa na ponuky :))
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
skus "Dominik Lakatoš" deel
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 Dobrý deň milá nevesta ponúkam Vám svoje služby - ceny svadobných balíkov sa pohybujú od 150,- do 460,- Eur, Do sumy 300,- Eur by sa u mňa zmestil zredukovaný balík MEDIUM - t.j. fotografovanie príprav, obradu, skupinových fotografií, portrétnych fotografií a začiatku hostiny (cca 1,5h). Ak by sme k tomu pridali ešte aj odobierku od rodičov, bolo by to 335,-Eur. Neviem, kde presne sa bude konať Vaša svadba, ale pri lokalite vzdialenejšej od Košíc viac ako 20km treba počítať ešte s poplatkom za dopravu vo výške 0,20/km. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, neviem kedy máte svadbu. Pozrite si ale moju stránku, nájdete tam moju prácu aj cenu... S pozdravom, J.D.
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 Nech sa páči, priamo z okolia Košíc a vo Vašej cene ( za celú svadbu ) . Termín je zatiaľ voľný. Prezrite si môj web, azda Vás osloví. Prajem pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
tento termín mám zatiaľ voľný. Skúste si pozrieť môj web. Pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám poskytnem svadobné fotografovanie. Možete ma kontaktovať telefonicky alebo mailovo.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás,
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 Draha Majka, sterit sa da voda, zivotne prostredie, len prosim nesterit na sebe a svojej rodine, Vzdy sebe aj svojim blizkym doprajte len to najlepsie a tym myslim nie len svadbu. Kazdopadne si pozrite nas web ak ste si zatial nevybrali, prajem Vsetko Krasne ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Rád zväčním váš veľký deň.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?