Menu Forum

Hľadá sa fotograf z okolia Košíc do 300 eur

18. feb 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mayka007 (30 r.)
4
Registrovala sa 10. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 2 priateľov. Lemešany, okres Prešov.
  • Svadba bola 20. septembra 2014
    Lemešany, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
mayka007 (30 r.)
4
Registrovala sa 10. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 2 priateľov. Lemešany, okres Prešov.
  • Svadba bola 20. septembra 2014
    Lemešany, okres Prešov
 Tešíme sa na ponuky emoticon)
22. jan 2014 o 15:00  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
15
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

15
 Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady.
Pozrite si naše fotogalérie na a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
22. jan 2014 o 15:02  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjka22
Registrovala sa 26. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
majjka22
Registrovala sa 26. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Okres Košice-okolie.
 skus "Dominik Lakatoš" deel
22. jan 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
46

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

46

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 1 rokom)

@mayka007 Dobrý deň milá nevesta ponúkam Vám svoje služby - ceny svadobných balíkov sa pohybujú od 150,- do 460,- Eur, Do sumy 300,- Eur by sa u mňa zmestil zredukovaný balík MEDIUM - t.j. fotografovanie príprav, obradu, skupinových fotografií, portrétnych fotografií a začiatku hostiny (cca 1,5h). Ak by sme k tomu pridali ešte aj odobierku od rodičov, bolo by to 335,-Eur. Neviem, kde presne sa bude konať Vaša svadba, ale pri lokalite vzdialenejšej od Košíc viac ako 20km treba počítať ešte s poplatkom za dopravu vo výške 0,20/km. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.
22. jan 2014 o 15:21  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (34 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
30
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (34 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
30
 Zdravím, neviem kedy máte svadbu. Pozrite si ale moju stránku, nájdete tam moju prácu aj cenu... S pozdravom, J.D.
22. jan 2014 o 20:29  •  www.dphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palifvt
Pavol Ivan
Pali Ivan PRO

Foto a video - Okres Košice-okolie
1

“Voľné sobotňajšie termíny 2014 : Marec, apríl - voľné všetko ( 10% zľava na objednávky ) Máj - 10, 17, 24 Júl - 26 August - 9, 16 September - 13, 20, 27 Október, november, december - voľné všetko”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
palifvt
Pavol Ivan
Pali Ivan PRO

Foto a video - Okres Košice-okolie
1

“Voľné sobotňajšie termíny 2014 : Marec, apríl - voľné všetko ( 10% zľava na objednávky ) Máj - 10, 17, 24 Júl - 26 August - 9, 16 September - 13, 20, 27 Október, november, december - voľné všetko”
(Pred 3 rokmi)

@mayka007 Nech sa páči, priamo z okolia Košíc a vo Vašej cene ( za celú svadbu ) . Termín je zatiaľ voľný. Prezrite si môj web, azda Vás osloví. Prajem pekný deň emoticon
25. jan 2014 o 01:27  •  www.palifvt.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 3 rokmi)

tento termín mám zatiaľ voľný. Skúste si pozrieť môj web.
Pekný večer
25. jan 2014 o 17:06  •  www.epfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 4 rokmi)

@mayka007 Dobrý deň prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a veľmi rád Vám poskytnem svadobné fotografovanie. Možete ma kontaktovať telefonicky alebo mailovo.
27. jan 2014 o 09:40  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vizadvd
VIZADVD foto & video
Peter &Viera Zolak PRO

Foto a video - Okres Michalovce
2
fotoportrét
fotoportrét
vizadvd
VIZADVD foto & video
Peter &Viera Zolak PRO

Foto a video - Okres Michalovce
2
 Sme tu pre Vás,
29. jan 2014 o 13:48  •  www.vizadvd.webnode.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

15
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

15

8. feb 2014 o 13:14  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
6
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
6
 Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.
Rád poskytnem bližšie informácie.
9. feb 2014 o 22:22  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://www.youtube.com/watch?v=5BkuAvmJlig”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

28

“Ludia nevedia co chcu pokial im to neukazete .. A preco nas ? Urcite na to pridete sami .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://www.youtube.com/watch?v=5BkuAvmJlig”
(Pred 5 mesiacmi)

@mayka007 Draha Majka, sterit sa da voda, zivotne prostredie, len prosim nesterit na sebe a svojej rodine, Vzdy sebe aj svojim blizkym doprajte len to najlepsie a tym myslim nie len svadbu. Kazdopadne si pozrite nas web ak ste si zatial nevybrali, prajem Vsetko Krasne ;)
17. feb 2014 o 15:50  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (35 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
33

“Čo takto fotograf ktorý by zachytil na fotografiách svadobného dňa vôňu, náladu, úsmevy... Je to naozaj možné, moje fotografie sú presne také... www.fotografovanie.eu”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (35 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
33

“Čo takto fotograf ktorý by zachytil na fotografiách svadobného dňa vôňu, náladu, úsmevy... Je to naozaj možné, moje fotografie sú presne také... www.fotografovanie.eu”
(Včera)

Dobrý deň. Rád zväčním váš veľký deň.
18. feb 2014 o 15:44  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama