Menu Forum

Hlada sa fotograf 01.08.2015

24. jún 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kikuskar5 (28 r.)
Registrovala sa 30. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 14 priateľov. Michal na Ostrove / Skalica, okres Dunajská Streda.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kikuskar5 (28 r.)
Registrovala sa 30. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 14 priateľov. Michal na Ostrove / Skalica, okres Dunajská Streda.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hladame fotografa, ktory bude ochotny odfotit v nas svadobny den nasu rodinku (so 14 mesacnou dcerkou). Miesto: Skalica, nejedna sa o fotografie z celeho svadobneho dna, len o fotenie cca dvoch hodin doobeda podla dohody, chceli by sme vsetky fotky na DVD (upravene aj neupravene), ziadna tlac, ziadny svadobny album, ani fotenie sobasa, ci svadobnej oslavy, kedze nasa svadba nebude "tradicna", chceme len umelecke fotky na pamiatku. Cena do cca 100Eur. Poprosim ponuky.
13. máj 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. jún 2015 o 22:29 • tilin
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
v prípade záujmu ma prosím kontaktujte a rada Vám odpoviem na Vaše otázky. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
22. jún 2015 o 14:08  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
beshtia
19
Registrovala sa 19. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 33 príspevkov, 2 albumy a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Sládkovičovo, okres Galanta.
 Dobrý deň, váš termín mám voľný a aj do ceny 100€ sa zmestíme aj s dopravou. Pozrite si moje portfólio na facebooku, kde sa stále dopĺňajú nové a nové fotografie. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Pekný deň
24. jún 2015 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
25. jún 2015 o 16:21 • fialka7