Foto+video 14.5.2016 ZC

hľadáme fotografa a kameramana na svadbu 14.5.201 v Žarnovici :-) najlepšie z okolia (+50km) ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín na svadobné video máme zatiaľ voľný. Ukážky práce sú k dispozícii na web stránke, FB alebo v našom profile na mojasvadba. Cestovných nákladov sa obávať nemusíte :) Piatnica
Odpovedať
@artvideo Dobrý večer, mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenníka? ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam Tomáša Paule alebo Romana Krajčoviča
Odpovedať
Profilova fotka
Niesom síce do 50km, ale môžete skúsiť pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@magdus157 dobry den. Rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby... + viem zabezpecit aj kamereamanov.
Odpovedať
@tommyfoto mohla by som Vás poprosiť o zaslanie cenovej ponuky do ip? ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@magdus157 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@magdus157 ponúkam Vám naše foto a video služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň pozrite si našu prácu :) pekný deň
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@magdus157 ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa Vám budú páčiť veľmi rád nafotím Vašu svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) Ak máte nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem. PS: Pre snúbencov máme momentálne AKCIU na všetky naše foto a video balíčky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@magdus157 pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
ďakujem všetkým :-) už sme si vybrali :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?