Menu Forum

Fotograf+Kameraman Košice 18.04.2015 za dobrú cenu??

10. jan 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
nik3sa
2
Registrovala sa 5. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 3 inzeráty. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nik3sa
2
Registrovala sa 5. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov a 3 inzeráty. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hladam fotografa a kameramana na svadbu v Košiciach za rozumnu cenu
13. dec 2014 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
13. dec 2014 o 22:21  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@nik3sa V Košiciach fotím rád.. emoticon
14. dec 2014 o 10:38  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenusik35 (27 r.)
2
Registrovala sa 30. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
lenusik35 (27 r.)
2
Registrovala sa 30. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 16. augusta 2014
    okres Košice-okolie
 Skus peter javornicky - kamera a simon javornicky - foto....maju velmi rozumnu cenu emoticon
14. dec 2014 o 11:53  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nik3sa
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nik3sa
2
  • Nevie kedy bude svadba
 @lenusik35 Dakujem pekne ale oni su uz obsadený
14. dec 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moonci25
Registrovala sa 6. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 45 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 31. októbra 2015
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
moonci25
Registrovala sa 6. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 45 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
  • Svadba bola 31. októbra 2015
    okres Košice-okolie
 kamera p Plančár foto p Vencúrik jedným slovom superný sú
14. dec 2014 o 19:20  •  Svadba bola v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj, skús pozrieť moje portfólio, možno Ťa zaujme emoticon
15. dec 2014 o 08:01  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Dali sme si zalezat a upiekli sme 3 krasne svadby ktore stihame odovzdat este pred sviatkami , ukazky na nasom webe, to ak by niekto tento odkaz aj zbadal .. . ;-) WooW Production Foto Video http://www.woowpro.sk”
(Včera)

@nik3sa mat viac ako peknu svadbu, je volba u nas. Poponahlajte sa s terminom,je to uz o chvilu emoticon
15. dec 2014 o 12:07  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Odporúčania na dodávateľov sa zverejňujú do svadobného albumu, kde je na to zvlášť formulár. Ďakujeme, prajeme pekný deň :)”
15. dec 2014 o 13:41 • michaelamisencikova
fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
epfoto
EP-foto Erik Peržel
Erik Peržel PRO

Foto a video - Okres Prešov
6

“Svadobná fotografia Teraz zľava na predsvadobné foto - rande -30%. Posledné svad. termíny 2014zľava - 10%”
(Pred 2 rokmi)

možno Vás oslovia moje stránky.
10. jan 2015 o 16:28  •  www.epfoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to