Fotograf - Žilina, 27.6.2015

Ahojte. Hľadáme kreatívneho a pohodového fotografa, ktorý by sa rád stal súčasťou nášho svadobného dňa a spravil nám naň krásnu pamiatku v podobe svojich fotografií :-) Prosím, ak niekoho poznáte a viete odporučiť, prípadne môžete ponúknuť priamo svoje služby, ozvite sa. Ďakujeme. Alenka a Peter
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Alenka a Peter, skúste si pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno sa vám zapáči. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme priamo zo Žiliny, Váš termín máme zatiaľ voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na webe alebo na FB. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka Zdravim, tento termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. Som zo ZA.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka Dobrý deň, pozrite aj moju tvorbu a web (tam nájdete všetky potrebné informácie) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam este volny :-) vsetky info na mojom webe alebo sa pytajte
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme ve dvou fotografech. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách. S přáním hezkého dne Martin Hnátek
Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a rád zaznamenám svojim fotoaparátom Váš veľký deň. Ponuku posielam do IP. Prajem príjemné vyberanie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky. Veľmi rád Vám odpoviem na akékoľvek otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @alllinka Vas termin mam zatial este volny, tak si skus pozriet moje portfolio a v pripade ze ta oslovi alebo budes mat akekolvek otazky, nevahaj ma kontaktovat. Daniel
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den! V tento termín Vám aj ja viem ponúknuť svoje služby. Viac na mojej webovej stánke.
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@alllinka ahoj, termín zatial voľný, ak sa fotky budú páčiť veľmi rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade vášho záujmu a stručnej bližšej špecifikácie požadovaného rozsahu fotenia vám obratom pošlem cenovú ponuku. Ukážky mojej práce nájdete najmä na mojej webovej a facebookovej stránke. Ďakujem a prajem pekný deň.
Odpovedať
Ďakujeme, ale táto téma už nie je aktuálna, fotografa sme si už dávno našli :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?