Fotograf z okolia Nitry v termíne 13.7. 2018

Dobrý deň, nemáme zatiaľ rezervovaného fotografa na náš svadobný deň- 13.7.2018, preto by som poprosila pre nejaký ten prehľad o zaslanie cenovej ponuky, kontakt (web, portfolio) na e-mail patriciapodskalanova@gmail.com. Ďakujem vopred a prajem príjemný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@patipati Dobrý deň. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam na zadanú mailovú adresu.
Odpovedať
Profilova fotka
@patipati Termín mám voľný, ponuku som zaslal mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
@patipati Dobry den, mate moj respekt, ze svadbu riesite 1 cely ROK vopred. Poslem vam mail hned ako sa spamatam z toho soku :-) Maros
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň 😊 ponuku som Vám zaslala na uvedenú mailovú adresu. Prajem Vám pekný deň 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam aj svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
@patipati
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že Vás oslovila naša tvorba rada Vám pošlem cenovú ponuku do IP. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín máme zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky
Odpovedať
Dobry den. Vyuzijem temu. Vedeli by ste aj mne poslat cenove ponuky? Jedna sa o svadbu 14.4.2018 v Sali. Podla moznosti aj nejake foto z tancovacky. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@quigonjinn info v sprave
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@quigonjinn Cenník v správe.
Odpovedať
@patipati Dobry den, termin mame volny, posielam vam email. Dakujem.
Odpovedať
@quigonjinn dobry den, termin mame volny, nasu pracu mozete vidiet jednat tu v portfoliu a jednak na nasom webe, kde su cele svadobne pribehy. sem pripajam iba fotky z tancovacky :-) dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@andy dobrý deň. Žiaden e-mal mi neprišiel.
Odpovedať
@quigonjinn dobry vecer, prepacte, poslala som vam teraz spravu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patipati @quigonjinn termin mam volny - pozrite si aj moje svadobne fotografie - viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?