Fotograf z Krupiny či Zvolena na 1.3.2014

Hľadáme nejakého šikovného a cenovo dostupného fotografa Krupina, Zvolen. Ak sa niekto taký nájde poprosím aj cenník služieb :)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
@raduska17 Zdravím, nie som síce od Zvolena ale som tu pre Vás. Ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
fotim v ramci celeho slovenksa....velmi rad posluzim :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam fotenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež Vám ponúkam svoje služby, som z okolia Nitry, no pricestovať sa dá kamkoľvek. ;) Pozrite si moje portfólio, či už tu na moja svadba alebo na mojej stránke a ak sa Vám moja tvorba zapáči, tak sa kľudne ozvite ;) Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my sme mali fotografa Krupinčana, môžem len odporučiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme. Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného a iné benefity, ktoré budete môcť využívať v budúcnosti. Danú lokalitu dôverne poznáme, napriek tomu máme stále veľa nápadov :) Cenník na požiadanie, resp. osobné stretnutie. Cena dopravy pre okresy ZV, KA, BB, BS, ZH, DT stále zdarma.
Odpovedať
Profilova fotka
@raduska17 pozrite si aj moje svadobné fotografie. na mojej webstránke najdete aj cennik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem svoje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
BB - ceny od 180€
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby :) S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zdravím Vás, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Som zo ZA. Prosím pozrite si môj profil. Pred-svadobné foto-rande ZADARMO v cene. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?