Fotograf z Bratislavy na máj 2014

Profilova fotka
Zdravim, Chcela by som poprosito pomkc pri zhanani fotografa na predsvadobne foto,fotona oznamenia a aj foto priebehu svadby a obradu. Budem vdacna za vsetky tipy a kontakty.. svadba sa bude konat v maji 2014 v okoli bratislavy.. Dakujem
Odpovedať
pozdravujem. skuste mi do spravy napisat vasu konkretnu predstavu ("priebeh svadby a obradu" - od-do). podla toho vam poslem cennik, pripadne odpoviem na dalsie otazocky :) peknu nedelu prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku Vám posielam do IP. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny, pozrite si moje prace! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dávame do pozornosti aj našu tvorbu ... :-) Pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
@luciakaiserova Dobrý deň, radi Vám ponúkneme naše služby. Dopravu v rámci Slovenska máme ZADARMO a v šúčasnosti prebieha aj akcia 2 fotografi za cenu jedného :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúknem moje služby v Ba som nedávno fotila a takto to dopadlo ak by ste mali záujem rada vám napíšem všetky info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! Nase sluzby su tu pre Vas! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@luciakaiserova Ahoj radi by sme ti ponukli aj nase sluzby. Fotime dve.a sme z Bratislavy. Cenovu ponuku a blizsie info posielam do internej posty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@luciakaiserova pozri moj profil ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, dovolte, aby som Vam ponukol svoje sluzby. Moja firma je na trhu 15 rokov a mame bohaté skusenosti v oblasti svadobnej fotografie a svadobneho videa. Pozrite si, prosim, našu web stránku. Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
na maj 2014 mam zatial obsadene len terminy 10. a 31. - ostatne terminy som vam zatial k dispozicii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciakaiserova Dobrý deň, tiež by som sa rada predstavila. Som Mima z Bratislavy, študovala som fotografiu. Cena celej svadby je 490 Eur. Dá sa s ňou hýbať.. :-) Takisto sa na mojom webe dá poskladať "balík na mieru" podľa toho čo chcete mať nafotografované.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby - :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem velmi pekne za vsetky ponuky, uz sme nasli fotografa podla nasich predstav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciakaiserova Dobrý deň prajem, ponúkam vám svoje služby svadobného fotografa, zároveň dávam do pozornosti moju prácu, ktorú nájdete v mojom profile, alebo viac a aj cenník na mojom webe. :) Pôsobím na celom našom malom Slovensku. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?