Fotograf, prípadne aj kameraman na 24.10.2015 - kaštiel Betliar

Ahoj, hľadám fotografa, prípadne aj kameramana na deň 24.10.2015. Svadba bude v kaštieli Betliar.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade záujmu Vám pošlem informácie o nás nakoľko sme tím ľudí a ponúkame viacero svadobných služieb. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, viem Vam ponuknut obe sluzby za zaujimavu cenu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, som Ti plne k dispozícií :) Pozri web, nájdeš tam ceny a fotky. Na otázky rád odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termínovo vyhovuje. v prípade záujmu ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň fotil som v Betliari asi 4 svadby, či vo vnútri alebo vonku v parku ... v prípade záujmu pošlem výsledné fotografie z tých fotení ... mám na tento termín voľno v kalendári, takže som naplno k dispozícii ... info som poslal do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam služby nášho ateliéru v mesiaci Júl ponúkam aj 30% zľavu na svadobné balíky moju tvorbu si môžete prezrieť aj na facebooku.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme natočiť alebo nafotiť Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Ešte to máme volné:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?