Menu Forum

Fotograf Prešov- september 2018

21. nov 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
natalka114
Registrovala sa 11. novembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Prešov.
  • Svadba bude 1. septembra 2018
fotoportrét
fotoportrét
natalka114
Registrovala sa 11. novembra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Prešov.
 Dobrý deň,
hľadám profesionálneho fotografa na svadbu v prešove 1. Septembra 2018 v Skladisku soli v Prešove. (národná kultúrna pamiatka)
Nejaké kontakty?
ĎAKUJEM.
13. nov o 11:23  •  Svadba bude v septembri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

Foto a video - Okres Trnava
12
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

Foto a video - Okres Trnava
12
 @natalka114 ahoj, termin mam volny, skuste pozret moje fotky , ak sa vam budu pacit, velmi rad doplnim dalsie info.
13. nov o 11:54  •  www.photodananai.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vokal
Fotografia - Vokál
PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
2

“Príprava na svadbu zahŕňa veľa dôležitých rozhodnutí. Najdôležitejšie sú ale príjemné a šťastné spomienky. Spomienka na prvý mladomanželský bozk či prvý tanec. Vidieť dojatie svojich rodičov a radosť blízkej rodiny. To sú len niektoré z momentov jedného z najkrajších dní, ktoré spolu prežívate. Ako fotograf si zakladám hlavne na zachytení emócií a tých momentov, ktoré robia práve tento deň nezabudnuteľným.”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vokal
Fotografia - Vokál
PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
2

“Príprava na svadbu zahŕňa veľa dôležitých rozhodnutí. Najdôležitejšie sú ale príjemné a šťastné spomienky. Spomienka na prvý mladomanželský bozk či prvý tanec. Vidieť dojatie svojich rodičov a radosť blízkej rodiny. To sú len niektoré z momentov jedného z najkrajších dní, ktoré spolu prežívate. Ako fotograf si zakladám hlavne na zachytení emócií a tých momentov, ktoré robia práve tento deň nezabudnuteľným.”
(Pred 9 mesiacmi)

@natalka114
Dobrý deň,

Som Vám k dispozícií. Na mojom profile a Webe si viete pozrieť moju prácu. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
13. nov o 14:09  •  vokal.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok

“Párové fotenie v pieskových dunách Sandbergu Aby ste odfotili na Sandbergu dunu, to by ste si asi museli zobrať román od Franka Herberta, ale inak je tam piesku až-až. Presvedčili sme sa o tom aj so Zdenkou a Petrom, keď sme tam boli fotiť v jedno neskoré júlové popoludnie. Napriek tomu, že dni vopred boli upršané a zamračené na stredu”
(Pred 2 mesiacmi)

@natalka114 Pre mna je Presov daleko, zbytocne by vam to zvysovalo naklady na fotografa, tak vam ani neponukam moje sluzby aj ked mam volno. Ale chcel som vam napisat, ze neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, napriklad na http://marosmarkovic.sk/lacny-fotograf/
14. nov o 10:43  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalka114
fotoportrét
fotoportrét
natalka114
 @maros_markovic ste super. ďakujem emoticon
14. nov o 13:09  •  Svadba bude v septembri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
abaska
Registrovala sa 12. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
abaska
Registrovala sa 12. októbra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Senec.
 Katarína Nedoroščíková Kaňuková, je od Vás, super baba, skvelá fotografka
14. nov o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natalka114
fotoportrét
fotoportrét
natalka114
 @abaska skusim dakujem emoticon
14. nov o 17:19  •  Svadba bude v septembri 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
studiofotogonosz (30 r.)
Foto Gonosz - Svadobná fotografia
Ing.Norbert Gonosz PRO

Foto a video - Okres Revúca
10
fotoportrét
fotoportrét
studiofotogonosz (30 r.)
Foto Gonosz - Svadobná fotografia
Ing.Norbert Gonosz PRO

Foto a video - Okres Revúca
10
 Dobrý večer ... termín máme voľný posielam ponuku do IP
14. nov o 21:22  •  www.fotogonosz.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
10

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
10

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
17. nov o 22:01  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
andreivox
Andrei Vox
PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
 Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
20. nov o 15:59  •  www.andyvox.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (25 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
26
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (25 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
26
 ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
21. nov o 12:23  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (37 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

Foto a video - Okres Trebišov
50

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
michalmajcher (37 r.)
MAJCHER-PRODUCTION
Michal Majcher , Ing. PRO

50

“Najnovší svadobný videoklip z našej produkcie klik na link : https://vimeo.com/48095730”
(Pred 5 rokmi)

Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... termin aktualny ...
21. nov o 18:24  •  www.majcher-production.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (40 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (40 r.)
jilekproduction - foto - video