Fotograf Orava 2018

Nejakí fotografi z Oravy ? Skúsenosti ? Poprípade možte poslať ponuku do správy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
lookasyphotography, fotoalenka, fotograf orava, foto paradiss, ja som si však zajednala Martina švedu, ktorý síce nie je z Oravy, ale má najlepšie fotky, aké som kedy videla, :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@simona0818 Ahoj, ja by som odporučil - Foto paradiss
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si našu tvorbu. V prípade záujmu Vám pošlem cenník. kameramanka Lucka, svadobný kameraman - Orava, Kysuce, Liptov + spolupracujeme s Amy Klusová - fotografie /Námestovo, Dolný Kubín, Tvrdošín, Čadca, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Brezno, Banská Bystrica, Turčianske Teplice, Prievidza, Púchov a iné...
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, skuste pozriet Juliet Lajcinova, je z Habovky. Super clovek - skvela foto praca. Krasny svadobny den prajem :-) Katarina
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem naše služby. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) PS: Cestovné náklady by sa Vám počítali z Námestova. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás sme mladá dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simona0818 ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páciť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
@324 dakujem a akeho mate kameramana
Odpovedať
@kameramankalucka mozte mi poslat cennik do spravy :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nech sa paci viac foto na webe treba pozriet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simona0818 Dobry, neviem ci este aktualne ale som tu aj ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila ponúkame vám aj naše služby sme mladý pár plný nápadov . Ak chcete zažiť uvoľnené fotenie bez stresu sme tí praví pre vás
Odpovedať
Zdavim.Hladame fotografa/ku na svadbu,termin 12/8/2017,svadba je na Orave tak uprednostnujem niekoho z Oravy.Prosim sikovneho a s dobrymi skusenostami.Cennik a nejaku tu ukazku nam mozte zaslat,dakujem. danielapilarcikova@yahoo.com
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?