Svadobný fotograf v okolí Prievidze, 25.5.2019

Milí fotografi, rada by som spomedzi vás všetkých profesionálov našla toho jedného, ktorý ma voľný termín na 25.5.2019, je dostupný v Prievidzskom okrese a svojou tvorbou by vedel vystihnúť naše dve povahy pri svadobnom obrade a následnej veselici... Okrem krásnych a výstižných fotiek by nás potešilo aj krátke video, preto kamery nenechávajte ležať ľadom... Nehľadam však profesionala za 1500€, ak by ste mi vedeli ponúknuť rozumnu a serióznu ponuku, prosím píšte. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rád Vám ponúknem služby fotografa alebo i kameramana v jednom výhodnom balíčku Termín ešte voľný. Posielam Vám správu . Viac info i na webe , Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, resp. môžete si ich pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejdy_el Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lejdy_el Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Nájdete ju na facebooku aj web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný deň, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@lejdy_el pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Dobrý deň milí fotografi a kameramani... Ďakujem za zaslanie skutočne veľkého množstva ponúk, ešte som to všetko ani nemala čas prejsť... Určite sa ozvem, všetky fotografie zo svadieb sú nádherné a unikátne... Už len si vybrať ten svoj foto unikát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Dobrý deň, neviem ako si to predstavujete ale fyzicky nieje možné aby fotograf zároveň aj točil / kameraman zároveň aj fotil a aby to stálo za to... áno na slovensku bohužiaľ stále existujú multitalentovaní čávovia čo sa tvária že to ide ale aj foto aj video je hodné tej nízkej cenovky ktorú to má... :/ dať kameru na statív niekam bokom a pustiť zázam nieje kamerovanie svadby...to tam môžte nechať uja z 6teho kolena s telefónom v ruke a dostanete rovnaký výsledok... ak chcete video aj fotky na kvalitnej úrovni žiaľ budete si musieť v každom prípade priplatiť pretože to chce dvoch ľudí ...samostatne kameramana a samostatne fotografa.... bežná cena slovenských kameramanov je nad 800€ ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite aj do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný môžete si pozrieť aj moju prácu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Kladiem dôraz na portréty a všetky dôležité momenty - nič mi na svadbe nesmie ujsť. 😉 Cenník Vám na požiadanie môžem poslať do správy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@sueart Dobrý deň, viete zabezpečiť aj kameramana na tento termín? Pravdepodobne máte niekoho, s kým spolupracujete alebo aspoň poznáte jeho tvorbu. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín je aj u mňa stále voľný. Preposielam sem pár fotiek na ukážku mojej práce. Cenovú ponuku mojich služieb posielam aj do správy. Prajem pekný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?