Menu Forum

Fotograf na svadbu v NR 10.9.2016

10. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
10kika10
1
Registrovala sa 26. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
10kika10
1
Registrovala sa 26. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Hľadáme šikovného fotografa za rozumnú cenu na svadbu v Nitre dňa 10.9.2016 emoticon
8. apr o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
weronika89
1
Registrovala sa 16. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Galanta.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
weronika89
1
Registrovala sa 16. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Galanta.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja mám na našu svadbu rezervovanú fotografku aj kameramana z okolia Nitry Volajú sa AdelkaStudio. robia aj oddelene. skús si ich ked tak najst na sociálnej siete.je s nimi veľmi rýchla komunikácia.
8. apr o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fototakacsova
foto Ivana Takácsová
PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
fototakacsova
foto Ivana Takácsová
PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
 Dobrý deň.Váš termín mám ešte voľný.Prikladám malú ukážku foto,viac fotografií,či cenník nájdete na webe alebo Fb.Ak by ste mali záujem alebo akékoľvek otázky,prosím kontaktujte ma.Ďakujem.Ivana T
8. apr o 21:48  •  www.fototakacsova.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
 Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem emoticon
9. apr o 00:11  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

emoticon
9. apr o 10:59  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
avalong (28 r.)
Lukáš Podolský - Fotograf
Lukáš Podolský PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
6
fotoportrét
fotoportrét
avalong (28 r.)
Lukáš Podolský - Fotograf
Lukáš Podolský PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
6
 Ponúkam Vám svoje služby. Termín mám voľný, prácu a ceny určite zaujímavé pozrite webovú stránku.
10. apr o 21:35  •  www.lukaspodolsky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
10. jún o 20:54 • verwalk