Fotograf na svadbu v Košiciach, 11.10.2019

Profilova fotka
Ahojte, hľadáme fotografa na náš termín - 11.10.2019 v Košiciach. Viete mi odporučiť fotografov, s ktorými ste boli spokojní / spokojné? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@biab Dobrý deň Vám želám. Termín mám voľný. Nahliadnite na moj web pre všetky info a viac fotiek. Be hapy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@biab nahliadnite na web
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás :) ponúkame počas januára aj novoročné zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
@biab Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa a skvelé plánovanie svadby. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 11.10.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku :-) Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam
Odpovedať
Profilova fotka
@biab Dobrý deň, termín voľný, viac ako 200 recenzií na mojom FB, nech sa páči, nahliadnite. ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
@biab ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, velmi rád poskytnem dalsie info. REcenzie nájdete aj u mna na webe. s pozdravom Dananai
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja mám voľný termín, kľudne prezrite portfólio :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Budeme radi ak nazriete na naše portfolio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame aj výhodne balíčky VIDEO + FOTO
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@biab skuste https://www.miqocash.com/
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?