Fotograf na svadbu, Senec, 24.8.2019

Dobry den, hladam fotografa na svadbu v Senci, 24.8.2019. Fotenie od priprav cca do 1:00 do rana. Dakujem za ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Prosím kontaktujte ma do správy pre bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Pekny den zelam. Termin mam volny. Nehavajte ma kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný - poteší ma ak si pozriete aj moje portfólio. V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo cez kontaktný formulár na mojej web stránke. Som Vám k dispozícii. S prianím pekného dňa skolnikphotography.
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch dobrý večer moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, Váš termín mám zatiaľ voľný môžete si pozrieť aj moju tvorbu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Ceny mám prijateľné prispôsobím ich podľa potreby zákazníka. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám ešte voľný,rád Vám ponúknem svoje služby. Viac info i na mojom webe.Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Zameriavam sa na svadobnú reportáž. Moju tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy a tiež na mojom blogu nájdete zaujímavé informácie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám skvelé svadobné plánovanie. Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, viac info pošlem do správy. Prajem krásny svadobný deň :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@silvia_sch Ahoj, termin mam volny. Pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, velmi rád si s vami dohodnem osobne stretnutie. Tomas
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Dobry den, termin mam volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Dobrý deň prajem, termín je voľný, ak by ste mali záujem :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia_sch Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Prosím nazrite do môjho portfólia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?