Fotograf na svadbu, Sabinov a okolie, 05. 10. 2018

Dobrý deň, hľadáme skúseného fotografa na svadbu za rozumnú cenu. Svadba bude 5.10.2019. Vopred ďakujeme za odpovede.
Odpovedať
Dobrý deň, termín mám voľný, ukážkové albumy a viac info nájdete na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tento termín mám zatiaľ voľný, ukážky mojej práce nájdete rozkliknutim môjho profilu, prípadne na fb: DETAIL PHOTOSTUDIO, výborná cena, výborná kvalita ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby. Všetky informácie nájdete na našom webe. Ohľadom cien nám stačí napísať a obratom zašleme cenník na budúci rok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sonajos Daný termín mám voľný. Momentálne mám náladu na nižšie ceny pre rok 2019 ako na svojom webe. Kontaktujte ma čím skôr, prvé tri nevestičky budú mať výraznú zľavu. Be happy :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád budem Vašim svadobným fotografom s rozumnou cenou :-) Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Bližšie info máte v správe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy
Odpovedať
Profilova fotka
@sonajos Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?