Fotograf na svadbu, Prešov, 22.6.2019

Profilova fotka
Zdravim, zhanam fotografa na svadbu. Viete mi niekoho odporucat? Dakujem krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam do správy, prípadne si ich viete pozrieť na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gala158 Dobrý deň Vám želám, tento termín mám zatiaľ voľný :) Nahliadnite na môj web. Ak sa Vám zapáči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gala158 dobrý, termín voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gala158 Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bližšie info nájdete v správe ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@gala158 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 22.6.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a svadobný film. Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku :-) Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 22.6.2019 mám ešte voľný. Ak Vás moja tvorba zaujme,rada Vám zašlem cenovú ponuku. Pekný deň, S pozdravom Veronika Kuchárová
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gala158 Dobrý deň, váš temín mám zatiaľ voľný, ak sa vám moja práca páči, neváhajte ma kontaktovať :) Výborná cena za celý svadobný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem pekne za spatnu vazbu, pozrieme si vasu tvorbu a podla toho sa ozweme.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín je aj u mňa stále voľný. Preposielam sem pár fotiek na ukážku mojej práce. Cenovú ponuku mojich služieb posielam aj do správy. Prajem pekný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gala158 uvolnil sa mi vas termin, nahliadnite na moj web
Odpovedať
Profilova fotka
Som tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?