Fotograf na svadbu 20.10.2018

ahojte, nevedeli by ste mi odporucit fotografa z okolia Trenčína do 250e? ak by sa niekto nasiel budem rada, dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monika2018 to je hrozne nizka suma. za tie peniaze profesionala nenajdete. doporucujem, aby ste napisali prispevok do nejakej fotografickej skupiny na facebooku. nadseneho amatera najdete velmi rychlo. ale svadbu mate az o rok. fakt si neviem predstavit, kto sa zaviaze na taku dlhu dobu za taky maly peniaz....
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak.....
Odpovedať
Profilova fotka
asi do svojho blogu napisem clanok s temou "ak znizit zbytocne svadobne vydaje (o ktorych si chybne myslite, ze su dolezite), aby ste usetrili na dobreho fotografa (o ktorom si myslite, ze nie je dolezity)" :)
Odpovedať
robte si co chcete :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monika2018 kolega sklzol do vyrazneho sarkazmu, viem. ale hoci sa vam to nezda, je to pre vase dobro. hladate profesionalne sluzby, ktore realne stoja 500 a viac eur. a hladate tieto sluzby na fore, ktore je principialne urcene na vyhladavanie profesionalov. proste ste na nespravnom mieste, profesional (a myslim tym naozaj profesionala), vam na takyto dopyt ponuku neposle. ten facebook som myslel uplne vazne a uprimne.
Odpovedať
Profilova fotka
páni fotografi, nemyslíte, že pani môže hľadať fotografa len na portréty, prípadne plus obrad? To za túto sumu zoženie. Nechápem celkom dobre tento Váš edukačný prístup o ktorý sa evidentne nikto neprosí. Predsa sú tu dospelé ženy, ktoré chápu, že za nižšiu sumu zoženú adekvátne služby, ale možno ináč nemôžu. V každom príspevku, kde nevesta hľadá fotografa sa stretávam minimálne s poučujúcim komentárom. Nepríde vám to už trošku cez? Ospravedlňujem sa za výlev, ale musela som. Neočakávam žiadne odpovede - ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ajaku mila pani kolegyna. nemusite ocakavat odpoved, ale aj tak ju dostanete. nemam chut spekulovat ako pani myslela svoj prispevok, proste napisala, ze chce fotografa na svadbu a napisala sumu. slusne som jej vysvetlil, ze ak pojde na facebook, najde fotografa ovela rychlejsie, pretoze profik jej za taketo peniaze svadbu fotit nepojde. nechapem, co sa vam na tom nezda. a ak sa dotykate mojho edukacneho pristupu, ak vam vadi, tak si ho jednoducho nevsimajte. ten edukacny pristup je velmi potrebny a namiesto jeho kritizovania, by ste sa k nemu mali pridat, pretoze sa tyka prace nas vsetkych. a kazdeho fotografa, ktory sa neboji za svoju pracu postavit. skuste mi napisat, co sa vam v mojich radach nevestam nepozdava a ktora z tychto rad nekoresponduje so svadobnou realitou. ci sa o tie rady niekto prosi alebo nie, ma nezaujima. zacal som s nimi a budem pokracovat, pretoze viete co? nevesty mi pisu spravy, ze su rady, ze takto pisem, pretoze to povazuju za velmi potrebne a dakuju mi za moje rady. dokonca mi pisu aj take, ktore moju ponuku na fotenie v minulosti odmietli a teraz dostavam spravy typu: "mala som vas vtedy pocuvnut", "keby to slo vratit, uz by som sa zariadila inak..." a tak dalej a tak dalej. kazdy z nasich kolegov pridava take reakcie na dopyty, ake povazuje marketingovo za vhodne. vam vadi, ze ja napisem nevestam prispevok, ktory im moze jedine pomoct, ale nevadi vam, ako sa viaceri kolegovci podlizuju a pisu: "vas terminik mam volnucky, kuk na moj webik..." pripadne maju volno na terminy z roku 2014. ja uz leziem na stenu, ked ich vidim, ale som ticho, lebo viem, ze nie su urcene mne. nevesta sa vydava raz a nevie o uskaliach svadobnych priprav vobec nie. za rady, ktore si moze pred vyberom fotografa precitat, by mala byt vdacna. a ktora nie je, tak nie je a nech sa zariadi ako uzna za vhodne. ale nech sem potom o rok nepise, ako jej to nevyslo. pekny vikend prajem.
Odpovedať
@photostancik súhlasím s touto odpoveďou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?